رییس جمهوری در دیدار جانباز بهرامی:

ملت و دولت، خدمت به خانواده معظم شهدا و جانبازان را وظیفه خود می‌دانند/ تاکید بر لزوم حضور پر رنگ جانبازان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی

رییس جمهوری در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده های معظم شهدا و جانبازان، به منزل اکبر بهرامی جانباز 70 درصدی دفاع مقدس و همرزم شهید دکتر چمران رفت و در فضایی صمیمی با وی و خانواده اش دیدار و گفت و گو کرد.

شناسه خبر: 90364 -

چهارشنبه 13 آبان 1394 - 20:11

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار که عصر چهارشنبه و در فضایی معنوی و بسیار صمیمی انجام شد، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان را مایه افتخار برای خود و دولت یازدهم دانست و اظهارداشت: ملت و دولت ایران، خدمت به خانواده معظم شهدا و جانبازان را وظیفه و تکلیف خود می دانند.

دکتر روحانی در این دیدار با اشاره به همرزم بودن جانباز بهرامی با شهید دکتر چمران اظهار داشت: شهید چمران دارای روحیه متعالی و صفای باطنی ممتاز بود. روزهای اول دوران دفاع مقدس با توجه به حجم انبوه توطئه های داخلی و حمله دشمن خارجی روزهای سختی بر ما می گذشت و در این دوران مقام معظم رهبری و یارانی چون شهید چمران زحمات زیادی برای اداره جنگ کشیدند و در میان آن همه سختی، خبر شهادت دکتر چمران خیلی تلخ و طاقت فرسا بود.

جانباز بهرامی نیز در این دیدار با تشکر از اهتمام رییس جمهوری برای دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان، از زحمات و خدمات دولت برای ایثارگران تشکر کرد و توضیحاتی نیز درباره راه اندازی کاروان های زیارتی جانبازان به کربلا و مکه مکرمه ارائه کرد.

رییس جمهوری نیز با تاکید بر لزوم حضور پر رنگ جانبازان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی گفت: حضور شما جانبازان در هر عرصه ای برای جامعه و فعالیت های اجتماعی الگوساز خواهد بود.

دکتر روحانی در این دیدار که دکتر نهاوندیان رییس دفتر، حسین فریدون دستیار ویژه اجرایی و حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز وی را همراهی می کردند، لوح تقدیری را به جانباز بهرامی تقدیم کرد و با اهدای هدایایی از همسر، سه دختر و نوه های این جانباز بزرگوار دفاع مقدس تجلیل به عمل آورد.

 

شناسه خبر: 90364

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده