دکتر امین زاده در دیدار خانواده سردار سرلشگر پاسدار شهید همدانی:

ایثار و فداکاری سرلشگر پاسدار شهید همدانی باید الگوی همه مردم، مسئولان و بویژه جوانان باشد

معاون حقوقی رییس جمهوری در دیدار صمیمی با خانواده سردار سرلشگر پاسدار شهید حسین همدانی با تاکید بر اینکه "الگوی جوانان ایران اسلامی باید افرادی همانند شهید همدانی باشد"، تصریح کرد:" امنیت کشور مرهون ایثارگری ها و فداکاری های افرادی همانند سردار سرلشکر شهید همدانی است".

شناسه خبر: 90318 -

شنبه 9 آبان 1394 - 21:44

دکتر "الهام امین زاده" شامگاه شنبه در این دیدار، امنیت را لازمه توسعه کشور دانست و اظهارداشت: سردار شهید همدانی هم از حریم اعتقادی ایران و هم از حریم مرزی کشورمان محافظت کرده‌ است و بر عهده تمامی مسئولان است که با همه توان پاسدار خون شهیدان باشند.

معاون حقوقی رییس جمهوری با بیان اینکه باید ایثار و فداکاری شهدا الگوی همه مردم ، مسئولان  و بویژه جوانان باشد، تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف کشور نیازمند الگوهای ایثار و فداکاری هستیم و الگوی مناسب جوانان ایران امثال سردار شهید حسین همدانی هستند و نباید اجازه داد الگوهای انحرافی که از سوی رسانه‌های غربی ارائه می‌شوند جای چنین الگوهایی را در ذهن جوانان ما بگیرند.

دکتر امین زاده  با تاکید بر اینکه" تفکرات شهید همدانی و سایر شهدای ما همواره نوین بوده و بایستی مورد توجه تمام مسئولان و جوانان قرار گیرد"،  سلوک شهید همدانی را سلوکی عارفانه و مترقی برشمرد و گفت: شهید سرلشکر پاسدار همدانی همواره به رعایت حقوق زیردستان و نیز همراهان خود معروف بوده‌اند و این از صفات کسانی است که خدایی هستند.

معاون حقوقی رییس جمهوری همچنین بر ضرورت تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور تاکید کرد و اظهارداشت: در عرصه اقتصادی کشور باید شرایطی را فراهم بیاوریم که هم اشتغال ایجاد شود و هم کشور در همه عرصه ها به سوی خودکفایی گام بردارد و راه رسیدن به این هدف نیز جز با ایثار و از خودگذشتگی هموار نمی‌شود و هرکس نیز باید در جبهه خود ایثار کند همان گونه که شهید همدانی در جبهه امنیت کشور ایثار کردند.

در این دیدار دکتر الهام‌ امین‌زاده تابلویی به رسم احترام به خانواده این شهید بزرگوار تقدیم کرد و همسر شهید نیز عکسی از سردار سرلشکر شهید حسین همدانی به دکتر امین‌زاده اهداء نمود.

شناسه خبر: 90318

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده