در جلسه هیات وزیران به ریاست دکتر روحانی؛

گزارش «وضعیت واحدهای تولیدی، تولیدات صنعتی و معدنی و صادرات غیرنفتی» بررسی شد / اختصاص 500 میلیون دلار به وزارت نیرو برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی به روستاها

گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص «وضعیت واحدهای تولیدی، تولیدات صنعتی و معدنی و صادرات غیرنفتی»، در جلسه هیات دولت به ریاست رییس جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شناسه خبر: 90199 -

يکشنبه 3 آبان 1394 - 20:56

هیات دولت همچنین در این جلسه که عصر یکشنبه  برگزار شد، با اختصاص مبلغ 500 میلیون دلار به وزارت نیرو از محل منابع صندوق توسعه ملی به صورت تسهیلات با نرخ سود متعارف نظام‌نامه آن صندوق برای اجرای طرح‌های آب‌رسانی به روستاها با اولویت پروژه‌هایی که در سال‌های 1394 و 1395 به بهره‌برداری می‌رسند، موافقت کرد.

همچنین هیأت وزیران، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را مکلف نمود بابت فعالیت‌های ارائه خدمات پستی، مخابراتی، فناوری اطلاعات و صدور مجوز ایجاد شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات مبالغی به عنوان حق‌الامتیاز و حق‌السهم دولت و جریمه قانونی جبران عدم انجام تعهدات، وصول و به حساب خزانه‌داری کل کشور واریز نماید.

تعیین کشورهای دارای شرایط ویژه برای پرداخت فوق‌العاده اشتغال خارج از کشور و نیز اصلاح اساسنامه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از دیگر مصوبات این جلسه هیأت وزیران بود.

 

شناسه خبر: 90199

- رئیس‌جمهوری

- جلسات

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده