همزمان با عاشورای حسینی؛

دکتر روحانی  از بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش بازدید کرد/ عزاداری رییس جمهوری در جمع مردم محله خلیج فارس تهران

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز شنبه و همزمان با  عاشورای حسینی؛ سالروز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)،  در بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش سازمان تامین اجتماعی حاضر شد و با توضیحات مسئولان  در جریان روند کاری بخش های مختلف این مرکز درمانی قرار گرفت.

شناسه خبر: 90182 -

شنبه 2 آبان 1394 - 12:18

رییس جمهوری هنگام بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان با بیماران بستری به گفتگوی صمیمی پرداخت و ضمن دلجویی و اهدای شال سیاه رنگ به مناسبت عاشورای حسینی در خصوص روند درمانی آنان سوالاتی کرد.

همچنین دکتر روحانی با توقف در ایستگاه پرستاری یکی از بخش های این مرکز درمانی، کار پرستاران و پزشکان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و ضمن آرزوی توفیق برکت و سلامتی برای این قشر زحمت کش جامعه خطاب به آنان گفت: شما واسطه شفایی هستید که خداوند به بیماران می دهد و در همه ایام سال و روز عزای حسینی نیز به بیماران خدمت رسانی می کنید.

رییس جمهوری پس از بازدید از این مرکز درمانی به  خیل عظیم عزاداران حسینی محله خلیج فارس در منطقه 18 تهران پیوست و همراه با آنان برای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام  و یاران باوفایش عزاداری کرد.

دکتر روحانی را در این بازدید رییس دفتر رییس جمهوری ، وزیران بهداشت ، درمان و آموزش و پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و  دستیار ویژه رییس جمهوری همراهی می کردند.

همچنین نماز ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی در این بیمارستان اقامه شد.

 

شناسه خبر: 90182

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده