بازدید مولاوردی از نمایشگاه فروش محصولات زنان کارآفرین استان تهران

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده روز سه‌شنبه از غرفه های مختلف بازارچه محصولات زنان کارآفرین استان تهران که همزمان با آغاز دهه کرامت در جوار امام‌زاده صالح و بازار تجریش برگزار شد، بازدید کرد.

شناسه خبر: 88782 -

سه شنبه 27 مرداد 1394 - 18:25

شهیندخت مولاوردی در جریان بازدید از بازارچه محصولات زنان کارآفرین استان تهران با توضیح دست‌اندرکاران و برپاکنندگان این بازارچه از نزدیک در جریان فرآیند برپایی این نمایشگاه قرار گرفت.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف این بازارچه که در زمینه‌های مختلف صنایع دستی و تولیدی بود، به گفتگو با زنان کارآفرین پرداخت.
غرفه‌داران نیز با بیان پیشنهادات، دغدغه‌ها و چالش‌های پیش‌رو، خواستار برطرف کردن موانع موجود و ایجاد تسهیلات در عرصه کسب و کار و کارآفرینی شدند و گفتند که این موضوع منجر به بهبود کیفیت محصولات، زمینه‌سازی برای رقابت با محصولات مشابه و در نهایت رونق اشتغال زنان‌کارآفرین می‌شود .
بازارچه محصولات زنان کارآفرین به منظور «معرفی توانمندی‌های زنان کارآفرین»، «اشتغال‌زایی مولد و بازاریابی محصولات تولید شده»، «زمینه‌سازی برای فروش صنایع دستی اقوام ایرانی مقیم استان تهران»، «فراهم نمودن زمینه‌های گسترش اشتغال و کارآفرینی»، «افزایش کیفیت محصولات تولیدی» و «ذائقه‌سنجی مشتریان» و«بازارسازی، برندسازی و بازاریابی زنان کارآفرین» از 25 تا 30 مردادماه در 50 غرفه فعال شده است.
متولی برگزاری بازارچه محصولات زنان کارآفرین دفتر امور بانوان استانداری تهران است که با همکاری فرمانداری شمیرانات، اداره اوقاف و خیریه شهرستان شمیرانات و تولیت آستان مقدس‌ امام‌زاده صالح برگزار می گردد.

شناسه خبر: 88782

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده