مولاوردی از جشنواره «شهربانو» برج میلاد بازدید کرد

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده روز چهارشنبه همزمان با دهه کرامت از جشنواره «شهر بانو» برج میلاد بازدید کرد.

شناسه خبر: 88759 -

چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 21:38

شهیندخت مولاوردی در جریان بازدید از بخش های مختلف فرهنگی، هنری و علمی جشنواره «شهر بانو» از جمله «نمایشگاه صنایع دستی بانوان شهرهای مختلف کشور»، «حوزه سلامت و خانواده»، «کارگاه تخصصی مشاوران تربیتی»، «کمپین روبان صورتی» با توضیح متولیان، دست اندرکاران و برپاکنندگان این جشنواره، در جریان نحوه برپایی آن قرار گرفت.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین در بازدید این جشنواره با برخی از زنان کارآفرین، متخصصان و مشاوران امور تربیتی و مراجعه کنندگان به گفتگو پرداخت و از نزدیک در جریان دغدغه ها، الزامات و نیازهای آنان قرار گرفت.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در حاشیه این بازدید از بخش ویژه توانمندی معلولان محلات شهر تهران که دستاوردهای سندروم‌دان را در معرض نمایش و فروش گذاشته بود، از برگزار کنندگان این جشنواره ویژه تقدیر کرد.
«برپایی کارگاه تخصصی مشاوره تربیتی»، «دعوت و گفتگو با زنان کارآفرین»، «برپایی نمایشگاه خانه و آشپزخانه»، «توجه ویژه به ورزش بانوان»، «اکران فیلم های سینمایی حوزه زنان»، مسابقه عکاسی با عنوان «من، برج میلاد و دخترم در جشنواره شهربانو»، اجرای تئاتر با موضوع «زن»، «برپایی مسابقه غذاهای سنتی ایرانی»، «نقاشی روی اثر حجمی انار توسط بانوان» از جمله برنامه های این جشنواره 10 روزه است.
«جشنواره شهر بانو» دومین سری از جشنواره های تابستانی برج میلاد است که با محوریت «بانوان و خانواده ایرانی» و به منظور تداعی مفهومی شهری برای بانوان با بخش های متنوعی همچون نمایش فیلم، برگزاری کارگاه و سمینارهای مختلف علمی و پزشکی در حوزه سلامت بانوان و ارتقاء آگاهی های بانوان و خانواده همچنین بخش های متنوع فرهنگی، هنری و علمی در حوزه خانواده از 21 تا 30 مرداد در حال برگزاری است.​

شناسه خبر: 88759

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده