قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور و باشکوه مردم اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم

دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال پرشور و باشکوه مردم فهیم و پرتلاش اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرده است با همیاری بیشترمردمان عزیز این شهرستان ها و همت مضاعف مسئولان،در آیندۀ نزدیک این منطقه از استان تهران، شاهد تحولی درخشان در رشد و توسعه همه جانبۀ باشد.

شناسه خبر: 88666 -

پنجشنبه 15 مرداد 1394 - 15:34

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در دومین سفر درون استانی‌کاروان دولت تدبیر و امید در استان تهران؛ مردم با ایمان، فهیم و پرتلاش اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم، با استقبال گرم و صمیمی از خدمتگزاران خود، حماسه حضور آفریدند.
این دیدار به یاد ماندنی که با ابراز عواطف خالصانه و امواج همدلی و همزبانی مردم ولایتمدار جنوب غرب استان تهران همراه شد، باردیگر همبستگی و اراده مردم شریف این منطقه را در پشتیبانی از خادمان خود و حمایت از مذاکرات عزتمندانه برای توافق هسته ای به نمایش گذاشت.
بی شک تسریع در اجرای طرح های زیربنایی منطقه به ویژه قطار سریع حومه و آبرسانی منطقه که از مطالبات بحق مردم نجیب این بخش از استان تهران است، بر نشاط و پویایی و اشتغالزایی ساکنان آن خواهد افزود.
بر خود فرض می‌دانیم از اقشار مختلف مردم، ائمۀ گرامی جمعه و جماعات، روحانیون، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، ورزشکاران، کشاورزان، نوجوانان و جوانان پر شور، اصحاب رسانه، نیروهای نظامی و انتظامی و گروه‌های سیاسی و نهادهای اجتماعی به خاطر ابراز همدلی و همزبانی صادقانه با کاروان دولت تدبیر و امید، صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.
امید است در پرتو عنایات الهی، با همیاری بیشترمردمان عزیز این شهرستان ها و همت مضاعف مسئولان منطقه در آیندۀ نزدیک شاهد تحولی درخشان در رشد و توسعه همه جانبۀ این منطقه از استان تهران باشیم.

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 88666

- سفرهای استانی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده