معاون اول رییس جمهور وارد استان گلستان شد

معاون اول رییس جمهور به منظور بهره برداری و بازدید از برخی طرح‌های استان گلستان، دقایقی پیش وارد گرگان شد.

شناسه خبر: 88566 -

سه شنبه 13 مرداد 1394 - 15:26

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) در بدو ورود به فرودگاه گرگان، از سوی استاندار و مدیران ارشد استان، مورد استقبال قرار گرفت.
معاون اول رییس جمهور قرار است تا ساعتی دیگر خط ریل‌باس مسافری گرگان – اینچه برون را افتتاح کند.
دکتر جهانگیری همچنین کارخانه بازیافت و ساخت کاغذ را در این استان افتتاح و در آیین افتتاح این کارخانه سخنرانی خواهد کرد.
بازدید از جزیره آشوراده و افتتاح موزه روستایی استان گلستان در روستای قرق از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهور در این سفر یک روزه خواهد بود.
دکتر جهانگیری در بخش پایانی سفر خود به استان گلستان، در جلسه شورای اداری این استان شرکت و با مدیران و مسئولان استان در خصوص مهمترین مشکلات و مسائل گفتگو خواهد کرد.
گفتنی است وزیر جهاد کشاورزی، رؤسای سازمان­های حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر هیأت دولت و مدیرعامل راه آهن در این سفر معاون اول رییس جمهور را همراهی می کنند.
معاون اول رئیس جمهور پس از ورود به فرودگاه گرگان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: استان گلستان از نظر صنایع وابسته به کشاورزی دارای ظرفیتهای فراوانی است. این استان یکی از استان های پراهمیت در حوزه گردشگری است و پتانسیل فراوانی در بخش تاریخی و طبیعی در این استان وجود دارد که می تواند گردشگران داخلی و خارجی را به این استان جذب کند.
دکتر جهانگیری با بیان اینکه وی افزود: در مقطع فعلی یکی از اولویتهای اصلی کشور توسعه گردشگری است و امیدوارم بتوانیم با سرمایه گذاری در استان گلستان نیز ظرفیتهای گردشگری را فعال کنیم.
دکتر جهانگیری ادامه داد: در این سفر با استاندار و مدیران استان جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا به مشکلات و دغدغه های مردم استان گلستان رسیدگی کنیم.

شناسه خبر: 88566

- سفرهای داخلی

- معاون اول

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده