دکتر امین‌زاده در دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه ارومیه:

تلاش داریم یک حرکت واحد حقوقی را بوجود آوریم/ قدردانی از تلاش‌های روحانیون برای بالا بردن ارزش مسایل حقوقی و جایگاه قوانین در کشور

معاون حقوقی رییس‌ جمهوری در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی هدف از سفرهای استانی معاونت حقوقی ریاست جمهوری را حل مشکلات حقوقی استان‌ها به منظور جلوگیری از سوء استفاده از بیت‌المال و فساد در کشور دانست.

شناسه خبر: 88494 -

شنبه 10 مرداد 1394 - 11:04

دکتر الهام امین زاده در این دیدار که روز شنبه انجام شد، گفت: تلاش داریم با سفر به استان‌های کشور یک حرکت واحد حقوقی را بوجود آوریم تا این امر منجر به کارآمدی بیشتر نظام شده و همچنین شاهد یک نظم حقوقی در کشور باشیم.
دکتر الهام امین‌زاده با قدردانی از تلاش‌های روحانیون در سطح کشور برای بالا بردن ارزش مسایل حقوقی و جایگاه قوانین در کشور، گفت: مفاهیم حقوقی در بین مردم ناشناخته مانده و اگر قوانین موجود با بیان شیوا ائمه جمعه منتقل شود، قطعاً در نهاد مردم جایگزین شده و یک جامعه حقوق‌مدار خواهیم داشت.
معاون حقوقی رییس‌ جمهوری در این دیدار که با حضور استاندار آذربایجان شرقی انجام شد، مهم‌ترین فعالیت‌های انجام شده در این معاونت را طی دو سال گذشته تشریح کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نیز در این دیدار گفت: مایه خوشحالی است که مسایل حقوقی از طرف رییس‌ جمهوری و دولت پیگیری می‌شود، چرا که اکثر مردم و حتی متخصصین در کشور با مباحث حقوقی آشنایی ندارند.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی با تأکید بر اینکه بزرگترین سوء استفاده‌ها از عدم آشنایی مردم با مسایل حقوقی ایجاد می‌‌شود، بر آمادگی طرح مباحث حقوقی از تریبون نماز جمعه و دیگر مناسک مذهبی در این استان تأکید کرد و گفت: ان‌شاء الله این امر کمک به اصلاح امور در کشور نماید.

شناسه خبر: 88494

- سفرهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

فیلم مرتبطاخبار برگزیده