دفتررییس جمهوری از استقبال صمیمی و پرشور مردم استان کردستان قدردانی کرد

دفتر رییس جمهوری با انتشار پیامی با قدردانی از استقبال صمیمی و پرشور مردم مومن و سلحشور استان کردستان ، اظهار امیدواری کرد مسوولان دستگاه های مختلف با رویکرد تعاملی دولت تدبیر و امید در جهت برآوردن مطالبات به حق مردمان نجیب این دیار و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های گسترده آن تلاش کنند تا در آینده نزدیک تحولات اساسی در این استان رقم بخورد.

شناسه خبر: 88429 -

دوشنبه 5 مرداد 1394 - 18:51

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
استقبال صمیمی و پرشور مردم مومن و سلحشور استان کردستان از کاروان دولت تدبیر و امید و قدرشناسی از موفقیت غرور آفرین ملت بزرگ ایران در مذاکرات هسته ای، جلوه دیگری از همدلی و هم زبانی ملت و دولت را به نمایش گذاشت.
مردم شریف و دلاور خطه سرافراز کردستان که به یمن فرهنگ اصیل ایرانی – اسلامی در همه برهه های دوران انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال دفاع مقدس همواره ثابت کرده اند که مدافعان فداکار و امین این مرز و بومند ، این بار نیز در چالش مذاکره و توافق با قدرت های بزرگ جهانی نشان دادند که مدافعان فهیم رویکرد پیروزمند تعامل سازنده با جهان هستند.
یقینا با گشایش افق های تازه در عرصه توسعه کشور ، این استان زرخیز که از زیرساخت های قوی در حوزه آب و برق برخوردار است و در زمینه های گوناگون کسب و کار دارای قابلیت های کم نظیری است ، با اتکا به همت بلند و استعداد شگرف توانمندی جوانان فرهیخته خود ، منشاء آثاری مثبت و سازنده در کشور خواهد شد.
امید است مسوولان دستگاه های مختلف با رویکرد تعاملی دولت تدبیروامید در جهت برآوردن مطالبات به حق مردمان نجیب این دیارو بهره گیری مطلوب از ظرفیت های گسترده آن تلاش کنند تا در آینده نزدیک شاهد تحولات اساسی در این استان باشیم .
بر خود فرض می دانیم به پاس حضور پرشکوه ، استقبال گرم و همراهی مردم بزرگوار این استان با کاروان دولت تدبیر و امید ، از اقشار مختلف مردم ، نماینده محترم ولی فقیه ، امام جمعه محترم سنندج ، ائمه محترم جمعه و جماعات ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران ، فرهنگیان ، دانشگاهیان ، کارآفرینان و فعالان اقتصادی ، اصناف ، کارگران ، اصحاب رسانه و فرهنگ ، جوانان پرشور و بانشاط ، نیروهای نظامی و انتظامی و فعالان سیاسی و اجتماعی استان تقدیر و تشکر کنیم .
دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 88429

- پيامها و نامه ها

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده