معاون اول رییس جمهور وارد استان چهارمحال و بختیاری شد

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چند طرح عمرانی و صنعتی و نیز شرکت در جلسه شورای اداری، دقایقی پیش وارد استان چهارمحال و بختیاری شد.

شناسه خبر: 87673 -

سه شنبه 26 خرداد 1394 - 12:15

دکتر اسحاق جهانگیری صبح امروز( سه شنبه) در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد از سوی استاندار ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.
معاون اول رییس جمهور قرار است در این سفر یک روزه جاده جایگزین و پل کارون 4، کارخانه کاشی پاسارگاد ، سد سورک و فرهنگسرای شهر کرد را افتتاح کند.
معاون اول رییس جمهور همچنین در جلسه شورای اداری، ضمن بررسی مسائل و مشکلات استان ، سیاست‌ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را در حوزه های مختلف برای مدیران استانی تشریح خواهد کرد.
وزیر نیرو ، رئیس صندوق توسعه ملی و چند تن از معاونین وزرا ، در این سفر دکتر جهانگیری را همراهی می کنند.
معاون اول رییس جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) در بدو ورود به شهرستان شهرکرد در گفتگوی کوتاه با خبرنگاران با بیان اینکه هدف اصلی از این سفر عرض ارادت به مردم استان و بررسی مسائل و مشکلات چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان استان می باشد گفت: در این سفر همچنین از تعدادی پروژه های آماده بهره برداری بعنوان نمونه هایی از تلاش مهندسین ایرانی بازدید کرده و آنها را افتتاح خواهیم کرد.
دکتر اسحاق جهانگیری با اشاره به افتتاح سد سورک در جریان این سفر افزود: با بهره برداری از این سد 2000 هکتار اراضی جدید به زیر کشت خواهد رفت و در صورتی که از روش های آبیاری جدید استفاده شود اراضی بیشتری زیر کشت خواهند رفت.
وی با بیان اینکه امروز از چند واحد صنعتی نیز بازدید و آنها را افتتاح خواهیم کرد، اظهار داشت: همچنین در جلسه شورای اداری با حضور مسئولان به بررسی مسائل و مشکلات استان و جمع بندی راهکارهای آنها خواهیم پرداخت.

شناسه خبر: 87673

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده