به ریاست معاون اول رییس جمهور صورت گرفت؛

تشکیل جلسه بررسی نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید

جلسه بررسی نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور عصر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

شناسه خبر: 87499 -

يکشنبه 17 خرداد 1394 - 19:00

دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با بیان اینکه قانون رفع موانع تولید، از ظرفیتهای خوبی برای ورود به دوره رونق اقتصادی برخوردار است، گفت: این قانون می تواند در مقطع فعلی بسیار کارساز بوده و بسیاری از مشکلات و چالشهای پیش روی بخش خصوصی را برطرف سازد.
معاون اول رئیس جمهور همچنین با اشاره به ضرورت تدوین آیین نامه های لازم برای اجرای قانون رفع موانع تولید، از تاکید ویژه دکتر روحانی برای تسریع در تدوین این آییننامه ها خبر داد و از دستگاه هایی که در این قانون مکلف به تدوین آیین نامه هستند خواست در اسرع وقت آیین نامه های پیشنهادی خود را ارایه دهند.
در این جلسه که وزرای امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، نفت، راه و شهرسازی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، رئیس کل بانک مرکزی و مشاور اقتصادی رئیس جمهور نیز حضور داشتند، گزارشی از تعداد آیین نامه های مورد نیاز برای اجرای قانون رفع موانع تولید ارایه شد و معاون وزیر اقتصاد در خصوص اقدامات انجام شده و برنامه زمانبندی برای نهایی شدن آیین نامه ها جهت ارایه در جلسه هیات وزیران به بیان توضیحاتی پرداخت.
در این نشست همچنین پس از بحث و تبادل نظر در خصوص قانون رفع موانع تولید و ظرفیتهای آن برای خروج از رکود و حل مشکلات بخش خصوصی، مقرر شد پیش نویس آیین نامه هایی که در اولویت قرار دارند هر چه زودتر تدوین و پس از بررسی در یک کارگروه تخصصی، برای تصویب نهایی در جلسه هیات وزیران مطرح شود.

شناسه خبر: 87499

- جلسات

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده