استقبال نگین سبز تهران از رییس‌جمهوری/ دکتر روحانی در ورزشگاه شهید ثمری ملارد سخنرانی می کند

مردم خونگرم و صمیمی شهریار، قدس و ملارد در غرب استان تهران که به میهمان‌نوازی مشهورند، در ایام شعبانیه استقبال گرم و باشکوهی از رییس‌ جمهوری و هیأت همراه کردند.

شناسه خبر: 87325 -

سه شنبه 5 خرداد 1394 - 09:58

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی صبح سه‌شنبه و در ادامه سفرهای خود به استان‌های کشور، وارد غرب استان تهران شد. رییس جمهوری در بدو ورود به ورزشگاه شهید ثمری ملارد مورد استقبال ائمه جمعه و مقامهای ارشد شهرستانهای ملارد، شهریار و شهرقدس قرار گرفت.
امروز اهالی دیار صفا و صمیمت از پیر و جوان، زن و مرد، بازاری، کارگر و فرهنگی هر یک به سهم خود همه آمده بودند تا از رییس‌جمهور خود استقبالی شایسته انجام دهند و به همه بدخواهان نظام یادآور شوند که جمهوری اسلامی ایران متحد و یکپارچه است.
برخی از اهالی مردم غرب تهران با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و سر دادن شعارهایی چون «دسته گل محمدی به شهر ما خوش آمدید»، «صل علی محمد یاور رهبر آمد»، «رییس جمهور محبوب خوش آمدید» حمایت خود را از دولت اعلام کردند، و از همان محل ورود رییس جمهوری و هیات همراه، خودروی حامل وی را در برگرفته و در مسیرهای منتهی به سه راه اندیشه و ملارد به ورزشگاه «شهید ثمری» محل سخنرانی و دیدار عمومی، دکتر روحانی را همراهی کردند.
در مسیر استقبال از کاروان تدبیر و امید خودروی حامل رییس جمهوری به کندی مسیر خود را ادامه می‌داد و به دفعات به دلیل ازدحام جمعیت استقبال‌کننده متوقف شد و دکتر روحانی به ابراز احساسات مردم پاسخ می‌داد.
دکتر روحانی قرار است تا دقایقی دیگر در جمع مردم غرب استان تهران در ورزشگاه شهید ثمری ملارد سخنرانی کند.
رییس جمهوری را در این سفر یک روزه، دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون مشاور ارشد رییس‌ جمهوری و جمعی دیگر از مقامها همراهی می‌کنند.

شناسه خبر: 87325

- سفرهای استانی

- دولت یادهم و دوازدهم

فیلم مرتبطاخبار برگزیده