بازدید دکتر جهانگیری از روستای ینگیجه مریوان

معاون اول رییس جمهور از روستای ینگیجه از توابع بخش خاومیرآباد شهرستان مریوان بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات این روستا قرار گرفت.

شناسه خبر: 87298 -

دوشنبه 4 خرداد 1394 - 11:54

دکتر اسحاق جهانگیری در ادامه برنامه های سفر یکروزه خود به استان کردستان با حضور در این روستا از بخش های مختلف آن بازدید کرد و در جمع اهالی این روستا دقایقی را سپری کرد.
وی با بیان اینکه مردم استان کردستان و بویژه مردم شهرستان مریوان مردمی نمونه، زحمتکش و فداکار هستند اظهار داشت: برای یک نظام افتخار بزرگی است که چنین مردمانی بعنوان مرزداران و حافظان کشور در این منطقه حضور دارند.
دکتر جهانگیری همچنین با اشاره به دریاچه زریوار در کنار این روستا، آن را یکی از جاذبه های گردشگری دانست و گفت: این دریاچه جزو بهترین دریاچه های کشور و حتی جهان است و افراد زیادی علاقه دارند که از این دریاچه بازدید کنند.
معاون اول رییس جمهور اظهار امیدواری کرد در این سفر تصمیمات خوبی برای استان کردستان و نیز حل مشکلات این روستا اتخاذ شود.
پیش از سخنان دکتر جهانگیری ، دهیار روستای ینگیجه نیز در سخنانی به ارائه گزارشی از وضعیت روستا و اقدامات انجام شده در این منطقه پرداخت و عدم برخورداری از تلفن ثابت را یکی از مشکلات این روستا برشمرد و خواستار بازسازی ساختمان مدرسه و نیز اجرای طرح هادی روستایی در این منطقه شد.

شناسه خبر: 87298

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده