معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور درگذشت دو خبرنگار ایرانی را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در پیامی درگذشت دو خبرنگار ایرانی در حادثه سقوط هواپیمای ایرباس در جنوب فرانسه را به خانواده های این عزیزان، همکاران رسانه ای و بویژه ورزشی نویسان و جامعه مطبوعاتی تسلیت گفت و از خداوند بزرگ برای درگذشتگان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.

شناسه خبر: 85662 -

چهارشنبه 5 فروردين 1394 - 20:10

متن پیام "پرویز اسماعیلی " معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور به این شرح است:

بسمه تعالی
انالله و انا الیه راجعون

جان باختن نابهنگام و دلخراش دو همکار عزیز خبرنگارمان در حادثه سقوط هواپیمای ایرباس در جنوب فرانسه باعث تألم خاطر همگان، بویژه اصحاب رسانه گردید.
دو تلاشگر عرصه اطلاع رسانی ورزشی، مرحوم میلاد حجت الاسلامی خبرنگار خبرگزاری تسنیم و مرحوم حسین جوادی خبرنگار روزنامه وطن امروز که برای پوشش دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران سفر کرده بودند، در سانحه ای تأثر برانگیز و دور از وطن جان باختند و نامشان در فهرست خبرنگاران و روزنامه نگاران وظیفه شناس و پر تلاشی قرار گرفت که جان خود را در راه آگاهی بخشی به هموطنان از دست دادند، "از خود خبر ساختند" و در خاطره ها ماندگار شدند.
اینجانب درگذشت این همکاران را به خانواده های آن عزیزان، همکاران رسانه ای و بویژه ورزشی نویسان و جامعه مطبوعاتی تسلیت عرض نموده، از خداوند بزرگ برای درگذشتگان رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.
پرویز اسماعیلی
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور

شناسه خبر: 85662

- پيامها و نامه ها

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبط



فیلم مرتبط



اخبار برگزیده