آیت‌الله صافی گلپایگانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری:

دولت نسبت به مسایل مردم اهتمام، دغدغه و دلسوزی دارد/ باید با انگیزه کسب رضایت ائمه معصومین(ع) و امام زمان(عج) مشکلات و مسایل را مرتفع کنیم

آیت‌الله صافی گلپایگانی با اشاره به زحمات و برنامه‌های دولت برای حل مسایل و مشکلات مردم تصریح کردند:اطلاع داریم که دولت نسبت به مسایل مردم اهتمام، دغدغه و دلسوزی دارد.

شناسه خبر: 84770 -

جمعه 1 اسفند 1393 - 10:45

ایشان در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری، با بیان اینکه مردم مطلع هستند که دولت با چه مشکلاتی دست به گریبان است، گفت: برخی از مسایل و مشکلاتی که امروز مطرح می‌شود، از سابق برای این دولت باقی مانده و گرفتاری‌های دولت را زیاد کرده است، اما نباید نسبت به حل آنها ناامید بود و باید با انگیزه کسب رضایت ائمه معصومین(ع) و امام زمان(عج) نسبت به مرتفع کردن آنها همت کنیم.
آیت‌الله صافی گلپایگانی همچنین توجه و اهتمام به تقویت دینی و جهات اسلامی و کمک به عظمت دین را ضروری دانستند و با بیان اینکه همه ما باید در این خصوص فعالیت کنیم، اظهار امیدواری کردند با توفیقات الهی و کمک حضرت حق، ان‌شاء الله بتوانیم هم در زمینه حل مشکلات و هم در جهت اعتلای دین مبین اسلام گام برداریم.
دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهوری نیز در این دیدار با اشاره به عملکرد و برنامه‌های دولت برای اجرای طرح‌های عمرانی و توسعه کشور، گفت: دولت نسبت به حل مشکلات مردم اهتمام ویژه‌ای دارد و تمامی مساعی خود را در این زمینه بکار خواهد بست.
دکتر نهاوندیان با ابلاغ سلام دکتر روحانی به سفر قریب‌الوقوع رییس‌ جمهوری به استان قم اشاره کرد و گفت: برنامه‌ها و طرح‌های ویژه‌ای برای توسعه استان در نظر گرفته شده که در سفر رییس‌ جمهوری اعلام خواهد شد.
رییس دفتر رییس‌جمهور همچنین با اشاره به شرایط دنیای امروز و رفتارهای غیرانسانی و وحشیانه گروه‌های تروریستی نظیر داعش، گفت: دنیا تشنه پیام‌های رحمانی از اسلام است و امروز وظیفه جمهوری اسلامی ایران این است که این پیام را از دین و از نگاه اسلام به جهانیان برساند.
دکتر نهاوندیان همچنین به ارتباط وثیق دولت با مرجعیت و حوزه‌های علمیه اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم نظرات و دیدگاه‌های مراجع و روحانیت را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ می‌کند.

شناسه خبر: 84770

- سخنراني ها

- دفتر رئیس‌جمهوری