آیت الله جوادی آملی :

ایران نماد اسلام رحمانی و اعتدال است/ دولت از همه ظرفیتها برای رونق در تولید استفاده کند/ تقدیر از عزم دولت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی

رییس دفتر رییس جمهور اظهارداشت: دولت یازدهم با پیگیری سیاست اعلام شده از سوی رهبر معظم انقلاب درخصوص اقتصاد مقاومتی، بدنبال دستیابی به رونق و رشد اقتصادی بدون اتکا به درآمدهای نفتی است.

شناسه خبر: 84762 -

پنجشنبه 30 بهمن 1393 - 22:29

دکتر محمد نهاوندیان شامگاه پنج شنبه با حضور در بیت آیت الله جوادی آملی ضمن تشریح عملکرد دولت یازدهم گفت: امروز با تلاش های انجام شده، آرامش بر اقتصاد کشور حاکم شده است و امیدواریم با استفاده از فرصتها و ظرفیتهای کشور و آماده سازی شرایط برای جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، فضای کسب و کار تولید و اشتغال رونق یابد.
وی با ابلاغ سلام دکتر روحانی، به سفر قریب الوقوع رییس جمهوری به استان قم اشاره کرد و گفت: این سفر موجب تسریع در اجرای طرح های عمرانی این استان خواهد شد و درعین حال امیدواریم با این سفر رابطه دولت با نهاد مرجعیت ،روحانیت و حوزه های علمیه، بیش از گذشته تقویت و مستحکم شود.
آیت الله جوادی آملی نیز در این دیدار با اشاره به تلاش دنیای غرب و استکبار برای ارائه چهره خشن از اسلام، ملت و نظام جمهوری اسلامی در 35 سال گذشته گفتند: ملت ایران در تمام مراحل پس از انقلاب، چهره ای معتدل، عقلانی و عزت مند از خود ارائه داده است بطوریکه امروز دنیا این ملت را با خصوصیات فوق می شناسد.
ایشان ادامه دادند: غرب اگر منصفانه نگاه کند، خواهد دید با تمام عناد و دشمنی که نسبت به اسلام به خرج داده و در ماجرای سلمان رشدی و انتشار کاریکاتورهای توهین امیز اخیر و تقویت گروه های تکفیری مشاهده شد، ملت ایران نماد اسلام رحمانی و اعتدال است.
آیت الله جوادی آملی از دولت خواست تا از همه ظرفیتها برای رونق در تولید استفاده کند و تصریح کرد: کشوری که سرشار از منابع مختلف است باید از همه ظرفیت ها برای توسعه اقتصادی بهره مند شود.
ایشان با تقدیر از عزم دولت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشتند: این مبارزه باید با شدت بیشتری دنبال شود تا نظام اقتصادی کشور اصلاح گردد.
آیت الله جوادی آملی ضمن ابلاغ سلام به دکتر روحانی، سفر رییس جمهوری کشورمان را به استان موجب آبادانی بیش از پیش این استان دانستند.

شناسه خبر: 84762

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده