در دیدار دکتر نهاوندیان با آیت الله موسوی اردبیلی؛

دستاوردهای دولت یازدهم در عرصه های سیاسی و اقتصادی تشریح شد

رییس دفتر رییس جمهوری گفت:دولت یازدهم از آغاز فعالیتش ، گام های بلندی در عرصه اقتصادی و بازگرداندن آرامش به اقتصاد برداشته است و امیدواریم رونق بخش های اقتصادی و رشد صادرات با شتاب بیشتری ادامه یابد.

شناسه خبر: 84760 -

پنجشنبه 30 بهمن 1393 - 17:48

دکتر محمد نهاوندیان عصر پنج شنبه با حضور در بیت آیت الله عبدالکریم موسوی اردبیلی و دیدار و گفت و گو با ایشان،دستاوردهای دولت را در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تشریح کرد.
دکتر نهاوندیان با ابلاغ سلام رییس جمهوری به آیت الله موسوی اردبیلی اظهار امیدواری کرد: سفر قریب الوقوع رییس جمهوری به استان قم، موجب برکت و آبادانی بیش از پیش استان شود.
رییس دفتر رییس جمهور با تاکید بر اینکه دولت نظرات و دیدگاه های روحانیت و مرجعیت را در تصمیم گیری های خود لحاظ می کند، گفت: سفر رییس جمهوری به استان قم موجب تقویت و تحکیم مناسبات بیش از پیش دولت و مراجع خواهد شد.
دکتر نهاوندیان همچنین با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 بر انجام توافق عزتمندانه تاکید و اظهار امیدواری کرد دولت با پشت سر گذاشتن این موضوع،گام های بلند تری در حل مسائل کشور نظیر اشتغال جوانان بردارد.
آیت الله موسوی اردبیلی نیز با تاکید بر ضرورت تشریح و تبیین دستاوردهای دولت برای مردم به منظور جلوگیری از فضاسازی ها گفتند: خوشبختانه در دولت یازدهم افراد خوش فکر زحمت می کشند و تلاش می کنند و باید نتایج عملکرد آنان برای جامعه بازگو شود.
ایشان همچنین تصریح کردند: دولت می تواند با تقویت رابطه اش با مرجعیت، حاشیه سازی های بی مبنا و دروغین علیه خود را بی اثر کند.
آیت الله موسوی اردبیلی بر ارتباط مستحکم تر دولت با مراجع و حوزه های علمیه تاکید کردند.
ایشان ضمن پرسش در خصوص آخرین تحولات مذاکرات هسته ای ابراز امیدواری کردند این مسائل به خیر و روشنایی و نفع ملت ایران منجر شود.

شناسه خبر: 84760

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده