رییس دفتر رییس جمهوری با آیت الله سبحانی دیدار کرد

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به رسوا شدن تفکر سلفی در حوادث اخیر منطقه گفت: گروه های تروریستی نظیر داعش گرچه خسارات و تلفات جانی و مالی بسیاری به وجود آورده اند اما باعث نفرت جهانی نسبت به تفکر سلفی شده اند.

شناسه خبر: 84759 -

پنجشنبه 30 بهمن 1393 - 16:26

دکتر محمد نهاوندیان بعداز ظهر پنج شنبه با حضور در بیت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام در قم خواستار تبیین مسایل روز و روشنگری نسبت به این حوادث به منظور شناخت بهتر تفکر سلفی در منطقه و جهان شد.
رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام رییس جمهوری به آیت الله سبحانی اظهار امیدواری کرد: سفر قریب الوقوع رییس جمهوری به استان قم موجب برکت و آبادانی بیش از پیش استان شود.
دکتر نهاوندیان با تاکید بر اینکه دولت نظرات و دیدگاه های روحانیت و مرجعیت را در تصمیم گیری های خود لحاظ می کند، گفت: سفر رییس جمهوری به استان قم موجب تقویت و تحکیم مناسبات بیش از پیش دولت و مراجع خواهد شد.
رییس دفتر رییس جمهوری همچنین در این دیدار دستاوردهای دولت یازدهم را تشریح کرد.
آیت الله سبحانی نیز در این دیدار تاکید کردند که گروه های تروریستی نظیر داعش همان جریان تکفیری در شکل اجرایی است که رحمی در دلشان نیست و متاسفانه جهان شاهد بود که آنها چگونه انسانی را در قفس آتش می زنند.
ایشان با بیان اینکه اگر دول غربی طرفدار این گروه های تروریستی نیستند چرا ارتباطات آنها را برای ارسال پیام قطع نمی کنند، از تربیت افرادی در حوزه برای تبیین تفکر تکفیری و سلفی خبر دادند.

شناسه خبر: 84759

- سفرهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده