رییس دفتر رییس‌جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان اصفهان:

سیاست دولت یازدهم،پیشبرد برنامه پیشرفت کشور با حضور فعال مردم است/بخش خصوصی باید فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران را به فعالان اقتصادی خارجی معرفی کند

رییس دفتر رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه مکمل دیپلماسی فعال سیاسی در دنیا باید دیپلماسی اقتصادی توسط بخش خصوصی باشد،گفت:امیدوارم دستاوردهای همایش توسعه و سرمایه‌گذاران استان اصفهان منجر به حضور پرشور و فعال بخش خصوصی در این استان شود.

شناسه خبر: 84399 -

پنجشنبه 16 بهمن 1393 - 13:28

دکتر محمد نهاوندیان عصر چهارشنبه در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان اصفهان ، با قدردانی از حضور پرشور مردم اصفهان برای استقبال از دکتر روحانی اظهار داشت: حضور و مشارکت بیش از پیش مردم در عرصه های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ضروری است.
رییس دفتر رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه اجرای کامل قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار از مهم‌ترین تصمیمات دولت تدبیر و امید می‌باشد، تأکید کرد: شورای گفتگو در استان که با همت دولت یازدهم فعال‌تر شده، محلی برای تبادل‌نظر فعالان اقتصادی می‌باشد تا مجموعه این نظرات در همه تصمیم‌گیری‌های کلان اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.
دکتر نهاوندیان با بیان اینکه سیاست دولت یازدهم، پیشبرد برنامه پیشرفت کشور با حضور فعال مردم است، گفت: دولت وظیفه خود می‌داند که از حضور مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی، حمایت کند.
رییس دفتر رییس‌جمهور با اشاره به برگزاری اجلاس سالیانه داووس، گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذاران خارجی علاقه بسیار زیادی برای فعالیت در کشور دارند که بخش خصوصی باید فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران را به فعالان اقتصادی خارجی معرفی کند تا شاهد یک جهش در بخش سرمایه‌گذاری و ارتقاء جایگاه اقتصادی کشورمان در صحنه بین‌المللی باشیم که این امر منجر به ایجاد فرصت‌های عظیم شغلی برای خیل عظیم جوانان ایرانی خواهد شد.
دکتر نهاوندیان در ابتدای سخنان خود هدف از برگزاری جلسات توسعه و سرمایه‌گذاران استان‌ها را نقش‌آفرینی بیشتر فعالان و کارآفرینان اقتصادی در کشور دانست و افزود: این دولت به یقین می‌داند که راه توسعه همه‌جانبه کشور جز با یک مشارکت مردمی حاصل نخواهد شد.

شناسه خبر: 84399

- سفرهای استانی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده