دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با خانواده شهدای شهرستان اسلامشهر

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده روز دوشنبه با خانواده شهید عباس ملک‌محمدی از شهدای منطقه شلمچه و شهید میکائیل حسن‌نژاد از شهدای شیمیایی که بر اثر شدت جراحات در سال 73 به درجه رفیع شهادت نائل آمد، دیدار و گفت و گو کرد.

شناسه خبر: 84295 -

دوشنبه 13 بهمن 1393 - 17:43

شهیندخت مولاوردی در دیدار با خانواده شهید عباس ملک‌محمدی در شهرستان اسلامشهر اظهار داشت: دولت قدردان و مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و همگان مسئولیت بزرگی را در قبال حفظ و نشر آثار شهدا و دفاع مقدس دارند.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه فداکاری شهدا موجب برقراری امنیت، آرامش، رشد و پیشرفت کشور شده است و با تجلیل از فعالیت‌های اجتماعی همسر شهید ملک‌محمدی، تصریح کرد: رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران ادامه راه شهداست.
مولاوردی در دیدار با خانواده شهید میکائیل حسن‌نژاد نیز بیان کرد که دولت رسیدگی و پیگیری امور خانواده‌های ایثارگران را در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است، به طوری که دیدار رییس‌ جمهوری با خانواده شهدا جزو برنامه‌های اصلی ایشان است.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با تأکید بر اهمیت بهبود وضعیت خانواده شهدا و ایثارگران گفت: در دولت برای تحقق این امر اهتمام جدی وجود دارد، به طوری که اعضای دولت برای حل مشکلات آنها اجماع کامل دارند.
مولاوردی ابراز امیدواری کرد: دولت با حمایت خانواده شهدا و ایثارگران در عرصه سیاست داخلی و خارجی موفق باشد.

شناسه خبر: 84295

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده