قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال صمیمی و پرشور مردم استان بوشهر از کاروان دولت تدبیر و امید

دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال صمیمی و پرشور مردم دلیر، با ایمان و فرهنگ دوست استان بوشهر از کاروان دولت تدبیر و امید ، ابراز امیدواری کرد که در پرتو توجهات الهی، تلاش بیشتر مسئولان و مشارکت بیش از پیش مردم غیور این استان، برای توسعه پایدار منطقه گام‌های مثبتی برداشته شود.

شناسه خبر: 83966 -

سه شنبه 30 دی 1393 - 15:44

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
استقبال صمیمی و پرشور مردم دلیر، با ایمان و فرهنگ دوست استان بوشهر از کاروان دولت تدبیر و امید، رویدادی خاطره‌انگیز، ماندگار و امیدبخش بود.
بوشهر دلاور و راست قامت، یکبار دیگر نشان داد که همبسته و استوار، با سرمایه همت و عطوفت خود، از دستاوردهای انقلاب حراست می‌کند و تجلی اراده ملی در برنامه‌های رییس جمهور و دولت تدبیر و امید را پاس می‌دارد.
بی‌شک دولت تدبیر و امید با اتکا به همیاری و همراهی مردم و با اجرای به موقع و مؤثر طرح‌ها و برنامه‌هایی که بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌های منطقه و نیز نیازهای موجود در نظر گرفته شده است، در برآورده شدن مطالبات به حق مردم شریف این استان و برون‌رفت از تنگناها، کوششی مضاعف خواهد داشت.
برخود فرض می‌دانیم به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم بزرگوار این استان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه و خبر، جوانان پرشور و با نشاط، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان تقدیر و تشکر کنیم.
امید است در پرتو توجهات الهی، تلاش بیشتر مسئولان و مشارکت بیش از پیش مردم غیور این استان، برای توسعه پایدار منطقه گام‌های مثبتی برداشته شود، تا در سایه همبستگی، رفاه و امنیت ملی، شاهد عزت روزافزون ایران عزیز در اقصی نقاط کشور باشیم.
دفتر رییس‌ جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 83966

- پيامها و نامه ها

- دفتر رئیس‌جمهوری