با حضور دکتر نهاوندیان؛

نمایشگاه توانمندی‌های بهره‌برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور افتتاح شد

دومین جشنواره و نمایشگاه توانمندی‌های بهره‌برداری و نگهداری در صنعت آب و فاضلاب کشور با حضور دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری افتتاح شد.

شناسه خبر: 83326 -

دوشنبه 8 دی 1393 - 12:18

دکتر نهاوندیان پیش از ظهر روز دوشنبه ضمن افتتاح این نمایشگاه از بخش‌های مختلف آن بازدید کرده و در گفت‌وگو با مسئولین غرفه‌ها در جریان آخرین دستاوردها و توانمندی‌های عرصه آب و فاضلاب کشور قرار گرفت.
رییس دفتر رییس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری همچنین با حضور در غرفه شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی و نیز استان اصفهان از طرح کاهش هدر رفت آب در پهنه A1 شهر مشهد و نیز پورتال جامع مدیریت مصرف آب استان اصفهان رونمایی کرد.
در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری کارها به بخش خصوصی شرکت آب و فاضلاب مشهد اقدام به واگذاری محدوده پهنه A1 به عنوان پایلوت به بخش خصوصی نموده که در این راستا اقدامات مربوط به کاهش هدررفت آب به همراه راهبری و بهره‌برداری از شبکه توزیع آب و جمع‌آوری فاضلاب این پهنه از جمله اهداف اجرای این طرح می‌باشد.
هدف از ایجاد و راه‌اندازی پورتال جامع مدیریت مصرف آب استان اصفهان ارتباط با مشترکین با قابلیت امکان تبادل اطلاعات هوشمند در جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و افزایش سطح دانش و آگاهی عمومی در زمینه مسائل مرتبط با صرفه‌جویی در مصرف آب می‌باشد.

شناسه خبر: 83326

- دیدارهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری