در پیامی از سوی دفتر رییس جمهوری انجام گرفت؛

قدردانی دفتر رییس جمهوری از مردم استان خراسان جنوبی

دفتر رییس جمهوری روز شنبه در پیامی ضمن تشکر و قدردانی از استقبال گرم و پر شور مردم استان خراسان جنوبی از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد با تلاش مسئولان و همراهی مردم این استان گام های بلندتری در جهت توسعه پایدار منطقه برداشته شود.

شناسه خبر: 83301 -

شنبه 6 دی 1393 - 14:24

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
استقبال گرم و پر شور مردم کوشا و پارسای استان خراسان جنوبی از کاروان دولت تدبیر وامید، رویدادی مبارک و امید بخش بود.
این اقلیم که بخشی از خراسان بزرگ محسوب می شود و افتخار همجواری با مشهد مقدس و بارگاه ملکوتی ثامن ائمه، حضرت امام رضا (ع) را داراست، از دیر بازخاستگاه مردمانی شریف و پرتلاش بوده و امروز نیز همان خصلت ها و فضیلت های نیکو را در ساکنان آن شاهد هستیم. آنان به رغم تفاوت های قومی و فرهنگی، همواره یک دل و متحد، به مثابه نمادی از مقاومت و پایداری در تمامی صحنه ها حضوری آگاهانه داشته اند.
این سرزمین مستعد با داشتن وسعت فراوان و جمعیت فعال، از قابلیت های ویژه ای برای توسعه و پیشرفت برخوردار است که هم اکنون نیز در تولید برخی از محصولات کشاورزی و صنعتی جایگاهی قابل ستایش دارد. این ویژگی ها و شرایط، آن گاه که با کار و کوشش مردان و زنان خستگی ناپذیر و با ایمان این سرزمین همراه می گردد، ارزش و اهمیت بیشتری خواهد یافت.
با توجه به استعدادهای آشکار و پنهان این استان، دولت با اجرای طرح ها و برنامه های مناسب و منطبق با قابلیت های موجود، برای توسعه فعالیت های مختلف اقتصادی و اجتماعی،تلاش بیشتری خواهد داشت تا ان شاا... شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این بخش از ایران عزیز باشیم.
بر خود فرض می دانیم به پاس احساسات پاک و استقبال گرم مردم بزرگوار این استان از رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، قائم مقام نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، فرهیختگان، عشایر غیور، اصحاب رسانه، زنان و جوانان پرشور، نیروی نظامی وانتظامی و سایر گروه های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.
امید است در سایه توجهات الهی، سعی و تلاش بیشتر مسئولان و همراهی و همیاری مردم عزیز، گام های بلندتری در جهت توسعه پایدار منطقه برداشته شود. مسیری که هم خشنودی خداوند و هم آسایش مردم نجیب و شریف این استان را در پی دارد.
دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 83301

- پيامها و نامه ها

- دفتر رئیس‌جمهوری