معاون حقوقی رییس جمهوری در بازدید از پژوهشکده علوم شناختی تاکید کرد:

گسترش فرهنگ حقوقی و پیشگیری از جرم با استفاده از علوم شناختی

معاون حقوقی رییس جمهوری در جریان بازدید از پژوهشکده علوم شناختی، ابراز امیدواری کرد با بهره‌گیری از علوم شناختی، گام‌های جدیدی در زمینه گسترش فرهنگ حقوقی، پیشگیری از جرم و آموزش مردم برای تبعیت از قوانین برداشته شود.

شناسه خبر: 82288 -

پنجشنبه 15 آبان 1393 - 15:10

دکتر الهام امین‌زاده روز پنج‌شنبه در حاشیه بازدید از پژوهشکده علوم شناختی پردیس در جمع خبرنگاران گفت: پژوهشکده علوم شناختی، یک مرکز جامع است که با ارائه علوم متنوع، دانشجویان علاقمند در مقاطع تحصیلات تکمیلی را آموزش می‌دهد.
معاون حقوقی رییس جمهوری با ابراز امیدواری نسبت به اینکه علوم شناختی به کمک عرصه حقوق بیاید، گفت: باید با استفاده از علوم شناختی، به سمت قوانینی برویم که بتوانند نظم و اقتصاد جامعه را ساماندهی کنند.
معاون حقوقی رییس جمهوری که در بدو ورود به پژوهشکده علوم شناختی مورد استقبال دکتر کمال خرازی عضو هیات امنای این پژوهشکده قرار گرفت، در جریان بازدید از پژوهشکده علوم شناختی، با فعالیت بخش‌های مختلف آن اعم از آزمایشگاه‌های حیوانی، نوروپسیکولوژی، الکتروفیزیولوژی حیوانی، الکتروفیزیولوژی انسانی، TMS، سنجش شناختی و تحلیل اطلاعات عصبی و انواع نرم‌افزارهای تخصصی و آزمون‌های رایانه‌ای و غیررایانه ای برای سنجش شناختی آْشنا شد.

شناسه خبر: 82288

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده