عیادت معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از مصدوم اسید پاشی

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با حضور در بخش مراقبت های ویژه سوختگی بیمارستان شهید چمران در تهران از یکی از قربانیان حادثه اسید پاشی عیادت کرد.

شناسه خبر: 82035 -

جمعه 2 آبان 1393 - 19:05

شهیندخت مولاوردی عصر جمعه در این دیدار با توضیحات و گزارشات رییس بیمارستان و کادر پزشکی در جریان آخرین وضعیت جسمی و روحی این مصدوم قرار گرفت و بر لزوم رسیدگی های لازم جهت بهبود کامل وی تاکید کرد.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین در گفت و گوی صمیمی با این مصدوم اسید پاشی، از وی دلجویی کرده و با اشاره به سلام و دعای دکتر روحانی گفت: به عنوان عضو کوچک دولت، لحظه به لحظه وضعیت شما و دیگر قربانیان را پیگیری می کنم و امیدوارم هرچه سریعتر سلامتی خود را به دست آورید.
وی خطاب به این مصدوم اسیدپاشی گفت: همه اعضای دولت از این اعمال غیر انسانی ،متاسف و متاثر بوده و خواهان رسیدگی و برخورد قاطع و جدی با مسببین این جنایت هستند و امیدواریم هر چه سریعتر این کار انجام شود تا دیگر شاهد چنین اعمال وحشتناکی نباشیم .
این مصدوم اسید پاشی نیز ضمن تشکر و قدردانی از معاون رییس جمهوری و دیگر اعضای دولت بویژه وزیر بهداشت، خواهان شناسایی و برخورد با عاملین اینگونه اقدامات شد .

شناسه خبر: 82035

- سخنراني ها

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده