بازدید دکتر نهاوندیان از سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در زنجان

رییس دفتر رییس جمهوری از ستاد پاسخگویی سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در زنجان بازدید کرد و با توضیحات دست اندرکاران این مجموعه، از جزییات فعالیتهای آن مطلع شد.

شناسه خبر: 81993 -

چهارشنبه 30 مهر 1393 - 15:56

دکتر محمد نهاوندیان روز چهارشنبه در جریان سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان زنجان در بازدید از بخش های مختلف ستاد مرکزی ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری مستقر در زنجان به تماس تلفنی یکی از شهروندان زنجانی نیز به طور تصادفی پاسخ داد.
رییس دفتر رییس جمهوری در جریان این بازدید گفت که خوشبختانه ایده گسترش این ارتباط به صورت تلفنی گامی به جلو در دوسویه کردن ارتباط دولت و مردم در سفر به استانها است.
دکتر نهاوندیان افزود: با طراحی که برای نحوه این ارتباط انجام گرفته است، همه افراد در هر نقطه از استان می توانند نظرات و مسایل خود را به اطلاع این مرکز برسانند و نظرات واصل شده بلافاصله مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعضی از آنها حتی طی کمتر از یک روز به نتیجه می رسد.
رییس دفتر رییس جمهوری این نحوه ارتباط دولت با مردم را بسیار مفید و موثر در اطلاع حاصل کردن دولت از میزان رسیدگی به خواسته های مردم توسط دستگاه‌های اجرایی و بازخوردگیری از اقدامات و برنامه های دولت دانست.
در این مجموعه بیش از 200 نفر از ادارات مختلف استان، به تماس های مردم پاسخ و مسایل و درخواست های آنان را برای رسیدگی به بخش های مربوطه ارجاع می‌دهند.

شناسه خبر: 81993

- سفرهای استانی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده