همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس؛

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در دبیرستان شاهد منطقه 3 تهران حضور یافت

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز سه شنبه و همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس، در جمع مدیر، معاونان، معلمان و اولیا و دانش آموزان دبیرستان شاهد منطقه 3 تهران حضور یافت.

شناسه خبر: 81118 -

سه شنبه 1 مهر 1393 - 12:49

مرتضی بانک، با تاکید بر اینکه پاسداشت دفاع مقدس وظیفه ای همگانی است، اظهارداشت: پیام دفاع مقدس برای سربلندی کشور، ایثار، مقاومت، صبر و تلاش و فداکاری بود که می تواند کشور را در رسیدن به اهداف بزرگش یاری کند.
وی با فراخواندن دانش آموزان به تلاش و کوشش بیشتر در فراگیری علوم و رساندن کشور به جایگاهی که درخور آن است، گفت: راه شهیدان دفاع مقدس، راه خلوص، راه فداکاری، راه داشتن ایمان به آینده و راه هموار کردن مسیر برای برنامه های آینده در چارچوب اعتقادات اسلامی و افکاربلند ایرانی بود و تداوم با قدرت این راه، وظیفه همه ما است.
معاون کل سرپرست نهادریاست جمهوری با تاکید بر ضرورت استعداد یابی در نظام آموزش و پرورش گفت: استعدادها باید پرورش و ظهور پیدا کنند و دولت باید طوری برنامه ریزی کند تا بتواند این استعدادها را شکوفا و بستر مناسب چنین فعالیتهایی را فراهم کند.
اقای بانک با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری به سازمان ملل متحد گفت: دکتر روحانی رییس جمهور کشورمان پیام ملت ایران را به جهانیان اعلام خواهد کرد که این پیام حاوی فرهنگ و دانش و صلح‌طلبی است.
وی افزود: کشور ایران با ایجاد ارتباط متقابل می‌تواند نقش عمده‌ای را در جهان ایفا کند و پیش‌بینی ما این است که اکنون فضایی که در جامعه جهانی فراهم شده، فضایی مناسب است تا ایران بتواند صدای خود را به جهانیان برساند.
در پایان این مراسم که با حضور فرماندار تهران، شهردار منطقه 3 و رییس آموزش و پرورش منطقه 3 تهران برگزار شد، زنگ مدرسه توسط معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری به صدا در آمد و به 7 نفر از فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران به رسم یادبود لوح تقدیر اهدا شد.

شناسه خبر: 81118

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده