با حضور مسئولان ارشد کشوری؛

مجلس ترحیم زنده‌یاد رادفر در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد

مجلس ترحیم مشاور و مدیرکل فقید پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست‌جمهوری با حضور مسئولان کشوری، مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری و بستگان و آشنایان آن مرحوم در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

شناسه خبر: 80858 -

شنبه 22 شهريور 1393 - 14:06

مجلس ترحیم زنده‌یاد «کوروش رادفر» پیش از ظهر شنبه 22 شهریور ماه با حضور دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌جمهوری، دکتر محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس‌جمهوری، دکتر علی‌اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی، حجت‌الاسلام والمسلمین علی یونسی دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت، بهمن حسین‌پور معاون مراسم و تشریفات دفتر رئیس‌جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات و شماری از مسئولان کشوری و مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری در مسجد سلمان فارسی نهاد برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در این مجلس با تسلیت به خانواده و بستگان و همکاران مرحوم رادفر، با اشاره به فرازهایی از دعای روحبخش کمیل، گفت: خداوند، انسان را برای خدمت به همدیگر، برای خدمت به دین خدا و پیامبر خدا و فرستادگان و سرزمین و همه بندگان خدا آفریده است.
وی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) در فرودگاه پس از بازگشت از پاریس به ایران مبنی بر اینکه «من آمده‌ام به شما خدمت کنم»، یادآور شد: امام راحل در وصیت‌نامه خود نیز بر خدمت و خدمتگزاری تأکید داشته و فرموده‌اند «اگر یک خدمتگزار رفت، دیگران در خدمت‌اند».
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با برشمردن ویژگی‎‌های زنده‌یاد «کوروش رادفر» بر خادمی و خدمتگزاری، خوش‌رویی و دارا بودن روحیه‌ نشاط و پر تحرک اشاره کرد و اظهار داشت: دنیا، دنیای مسابقه است. بیایید همه در این مسابقه حضور پیدا کنیم و در خیرات شریک باشیم و مشکلات را به حداقل برسانیم.
مهندس کوروش رادفر مشاور و مدیرکل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری، سه‌شنبه شب در محل خدمت خود در اثر عارضه قلبی، دار فانی را وداع گفت. رادفر در نیمه اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ پس از سی سال فعالیت حرفه‌ای و خدمت صادقانه و متعهدانه در نهاد ریاست جمهوری، طی حکمی از سوی دکتر مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، به سمت مدیرکل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری منصوب شده بود.
پایبندی به ضوابط و قوانین، در نظر گرفتن مصالح نهاد ریاست جمهوری، تعامل موثر و سازنده با همکاران و اصلاح فرآیندها در محیط کاری از جمله ویژگی‌های ممتاز کاری و شخصیتی است که زنده‌یاد کوروش رادفر به آن اشتهار داشت.

شناسه خبر: 80858

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

فیلم مرتبطاخبار برگزیده