با حضور مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری؛

مراسم تشییع مدیرکل پشتیبانی نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد

مراسم تشییع مهندس کوروش رادفر، مشاور و مدیرکل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست‌جمهوری با حضور برخی از مدیران و کارکنان نهاد برگزار شد.

شناسه خبر: 80696 -

چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 14:10

مهندس کوروش رادفر مشاور و مدیرکل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری، سه‌شنبه شب در محل خدمت خود در اثر عارضه قلبی، دار فانی را وداع گفت.
رادفر در نیمه اردیبهشت ماه 1393 پس از سی سال فعالیت حرفه‌ای و خدمت صادقانه و متعهدانه در نهاد ریاست جمهوری، طی حکمی از سوی دکتر مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، به سمت مدیرکل پشتیبانی و خدمات عمومی نهاد ریاست جمهوری منصوب شده بود.
پایبندی به ضوابط و قوانین، در نظر گرفتن مصالح نهاد ریاست جمهوری، تسری نگاه خادمیت به نظام و مردم در محیط کاری، تعامل موثر و سازنده با همکاران و اصلاح فرآیندها در محیط کاری از جمله ویژگی‌های ممتاز کاری و شخصیتی است که زنده‌یاد کوروش رادفر به آن اشتهار داشت.
رادفر در آخرین سفر کاری خود، در جریان هشتمین سفر استانی رییس جمهوری، همراه با کاروان تدبیر و امید عازم مشهد مقدس شد که چند روز پس از بازگشت از زیارت ثامن‌الائمه امام رضا علیه‌السلام، به دیار حق شتافت.
مراسم تشییع پیکر کوروش رادفر با حضور گسترده مدیران و کارکنان نهاد ریاست جمهوری از محل مسجد سلمان فارسی نهاد تشییع و پس از آن جهت خاکسپاری به زادگاهش شهرستان نطنز منتقل شد.

شناسه خبر: 80696

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده