معاون حقوقی رییس جمهوری در شهرستان خلیل آباد استان خراسان رضوی:

وضعیت کشور به سمت رونق و مهار تورم پیش رفته است

معاون حقوقی رییس جمهوری با بیان اینکه کاروان دولت تدبیر و امید با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم به استان ها وشهرستان‌ها سفر می‌کند، اظهارداشت: وضعیت کشور طی یکسال گذشته با برنامه های دولت تدبیر و امید ، به سمت رونق ، تثبیت قیمت‌ها و مهار تورم پیش رفته است.

شناسه خبر: 80402 -

شنبه 15 شهريور 1393 - 09:11

دکتر الهام امین زاده روز جمعه در جلسه شورای اداری شهرستان خلیل آباد استان خراسان رضوی گفت: دولت در این دوره زمانی شرایط سختی را پشت سرگذاشته و تورم، بیکاری و رکود از جمله مشکلاتی بود که دولت با آنها دست و پنجه نرم کرده است.
معاون حقوقی رییس جمهوری اضافه کرد: در این مدت با 40 درصد رکود مواجه بودیم که امروز پس از گذشت یک سال با اقدامات انجام شده در دولت تدبیر و امید میزان تورم به 25 درصد کاهش یافته است.
وی همچنین با اشاره به خشکسالی های اخیر در کشور از جمله در خراسان رضوی گفت: یکی از دغدغه‌های دولت با توجه به این که افراد زیادی در بخش کشاورزی فعالیت دارند بحث خشکسالی است.
امین زاده گفت: دولت مبلغ 10 میلیارد دلار با هدف توجه به ساماندهی وضعیت آبرسانی کشور هم در بحش آب کشاورزی و هم شرب اختصاص داده است که باید با استفاده از روش های آبیاری نوین به سوی مصرف بهینه آب و روش صحیح در آبیاری حرکت کنیم.
معاون حقوقی رییس جمهوری در ابتدای ورود به شهرستان خلیل آباد به گلزار شهدای رفت و با قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس ، ادای احترام کرد.
دکتر امین زاده همچنین درشهرستان بردسکن با شماری از خانواده های شهدای این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
معاون حقوقی رییس جمهوری همچنین از چند طرح عمرانی منطقه بازدید کرد.
شرکت در شورای اداری شهرستان بردسکن و حضور در نماز جمعه این شهر از دیگر برنامه‌های دکتر امین زاده بود.

شناسه خبر: 80402

- سفرهای استانی

- معاونت حقوقی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده