با حضور معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در شهرستان ملارد؛

ساخت بزرگترین مجتمع تولیدکننده سیستم سوخت‌رسانی خودرو در خاورمیانه آغاز شد

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری عصر چهارشنبه با حضور در صفادشت از توابع شهرستان ملارد استان تهران، کلنگ احداث مجتمع صنعتی اورندپلاستیک را که بزرگترین طراح و تولیدکننده سیستم سوخت‌رسانی خودرو در خاورمیانه است، به زمین زد.

شناسه خبر: 80176 -

چهارشنبه 5 شهريور 1393 - 16:27

دکتر مرتضی بانک در ادامه سفر یکروزه خود به شهرستان ملارد در استان تهران، از سایت‌های مختلف کارخانه اورندپلاستیک که طراح و تولیدکننده سیستم سوخت‌رسانی کلیه خودروهای داخل کشور و بخشی از خودروهای شرکت‌هایی نظیر کیا و هیوندای است، بازدید کرد.
همچنین خط تولید گلویی باک 206 با حضور معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در محل سایت‌های فعال این تولیدکننده سیستم سوخت‌رسانی خودرو افتتاح شد که عملیات این دستگاه با ربات کنترل می‌شود و با تولید داخلی این بخش از سیستم‌سوخت‌رسانی خودروی 206، کشور نیازی به ادامه واردات این قطعه از فرانسه ندارد.
معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری پس از بازدید از سالن‌های تولید کارخانه اورندپلاستیک با حضور در محل در نظر گرفته شده، برای عملیات اجرایی احداث مجتمع صنعتی اورند پلاستیک، کلنگ احداث این مجتمع را به زمین زد.
گفتنی است این مجتمع صنعتی که در شهرستان ملارد احداث می‌شود دارای مساحتی برابر 17 هکتار، شامل 16 سایت تولیدی است که زمان اجرای این پروژه، 800 روزه پیش‌بینی شده و ظرفیت اشتغالی برابر 6 هزار نفر را فراهم می‌کند.

شناسه خبر: 80176

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده