با حضور معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در شهرستان ملارد؛

بهره برداری از مسیر جدید ارتباطی ملارد به شهریار و چندین فضای آموزشی آغاز شد

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز چهارشنبه همزمان با چهارمین روز هفته دولت، طی سفری یک روزه به شهرستان ملارد استان تهران، چند پروژه عمرانی را در حوزه‌های آموزش و راه، افتتاح کرد.

شناسه خبر: 80164 -

چهارشنبه 5 شهريور 1393 - 11:53

دکتر مرتضی بانک صبح چهارشنبه در ابتدای سفر به شهرستان ملارد پس از استقبال رسمی توسط فرماندار و مقامات محلی این شهرستان با حضور در گلزار شهدای ملارد و نثار گل ، به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کرد.
معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در برنامه‌های نیم‌روز اول این سفر، جاده چیتگر، ساختمان جدید آموزش و پرورش و مدرسه 15 کلاسه علاقه‌بندان ملارد را افتتاح کرد.
طبق این گزارش، جاده چیتگر که به طول یکهزار و 700 متر مسیر ارتباطی جدید، بین ملارد و شهریار را برقرار می‌کند و همچنین مدرسه 15 کلاسه علاقه‌بندان در زمینی به مساحت سه هزار و 426 متر و با هزینه یک میلیارد و 450 میلیون تومان، همزمان با هفته دولت، در خدمت توسعه فضاهای آموزشی شهرستان ملارد قرار گرفت.
دکتر بانک در ادامه این سفر از مجموعه‌های کشت وصنعت واقع در اخترآباد از توابع ملارد بازدید کرد و بهره‌برداری از سه طرح هادی روستایی و بازدید از طرح بزرگ ترسیب کرب از دیگر برنامه‌های معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در سفر به ملارد است.
معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در پایان این سفر در نشست شورای اداری شهرستان ملارد که با حضور نخبگان و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

شناسه خبر: 80164

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده