رییس جمهوری از خادمان برگزیده قرآن کریم تجلیل کرد

رییس جمهوری روز شنبه همزمان با میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) از منتخبان برتر و شاخص بیست و دومین دوره تجلیل از خادمان قرآن کریم با اهداء لوح سپاس تجلیل کرد.

شنبه 21 تير 1393 - 21:05

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با حضور در بیست و دومین دوره تجلیل از خادمان قرآن کریم در باغ موزه دفاع مقدس از دوازده نفر از منتخبان و خادمان برگزیده قرآن کریم به همراه یک نفر از قاریان و جانبازان پرافتخار دفاع مقدس تجلیل کرد.
برگزیدگان این دوره از همایش تکریم خادمان قرآنی با در نظر گرفتن اولویت های تخصصی، علمی، هنری و اخلاقی از میان ده‌ها فعال قرآنی انتخاب شدند.
حجت الاسلام والمسلمین استاد حسین انصاریان در بخش پژوهش‌های قرآنی و ترجمه قرآن کریم، استاد هوشنگ بادپا در رشته آموزش و تدریس قرآن کریم، دکتر محمدعلی لسانی فشارکی در رشته علوم و پژوهش های قرآنی، دکتر قاسم رضیعی در رشته قرائت قرآن، آقای نصرالله چمران در رشته مدیریت امور قرآنی، استاد عبدالرضا عبدالله زاده در رشته آموزش قرآن کریم ، رضا عابدین زاده در رشته حفظ قرآن کریم، استاد رضا ولی زاده در رشته کتابت قرآن کریم، استاد احمد طالبان در رشته مرمت نسخه های خطی قرآن، سیدعلی اکبر شریفی در حوزه چاپ و نشر قرآن کریم، سیدمهدی مولانا در حوزه نشر کتب قرآن ، منوچهر محمدی در حوزه فیلم و سینما ، دوازده برگزیده بیست و دومین دوره تجلیل از خادمان قرآن کریم بودند که به همراه ولی پور احمدی قاری و جانباز پرافتخار دفاع مقدس از سوی رییس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.
دکتر روحانی همچنین پیش از ورود به سالن مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم از بخش‌های میراث فرهنگی مرتبط با قرآن کریم و بخش بین‌الملل نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بازدید کرد و از نزدیک با فعالان این بخش به گفتگو پرداخت.

شناسه خبر: 79212