دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری در پیامی سالگرد استقلال ونزوئلا را به "نیکلاس مادورو موروس"رییس جمهور، دولت و ملت این کشور تبریک گفت."> دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری در پیامی سالگرد استقلال ونزوئلا را به "نیکلاس مادورو موروس"رییس جمهور، دولت و ملت این کشور تبریک گفت." /> دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری در پیامی سالگرد استقلال ونزوئلا را به "نیکلاس مادورو موروس"رییس جمهور، دولت و ملت این کشور تبریک گفت." />


رییس‌ جمهوری سالگرد استقلال ونزوئلا را تبریک گفت

دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری در پیامی سالگرد استقلال ونزوئلا را به "نیکلاس مادورو موروس"رییس جمهور، دولت و ملت این کشور تبریک گفت.

يکشنبه 15 تير 1393 - 17:59

متن پیام رییس‌ جمهوری به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای نیکلاس مادورو موروس
رییس جمهوری بولیواری ونزوئلا
مایلم صمیمانه‌ترین تبریکات خود به مناسبت فرا رسیدن سالروز استقلال کشورتان را به جنابعالی، دولت و ملت ونزوئلا ابراز نمایم.
«دولت تدبیر و امید» در تلاش برای گسترش همکاری‌های خود با تمامی ملل جهان، برای کشورهای مستقل ارزش والایی قایل است و در این مسیر، کشور دوست ونزوئلا از جایگاهی ویژه برخوردار می‌باشد.
امیدوارم با مساعی مشترک، شاهد همکاری و گسترش روابط مهم جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بولیواری ونزوئلا در زمینه‌های مورد علاقه دو طرف باشیم. در این مسیر، تعمیق همکاری‌های کشورهای دوست، ابزاری قدرتمند در برابر زیاده‌خواهی‌های قدرت‌های استکباری جهان خواهد بود.
از خداوند متعال سلامتی و موفقیت جناب‌عالی و سربلندی و بهروزی روز افزون دولت و ملت ونزوئلا را مسألت دارم.
حسن روحانی
رییس‌جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 79086