دفتر رییس جمهوری با قدردانی از استقبال مردم لرستان از کاروان تدبیر و امید:

استان لرستان شایسته ارزنده ترین توجهات است

دفتر رییس جمهوری روز شنبه در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید تصریح کرد که استان لرستان شایسته ارزنده ترین توجهات است.

شناسه خبر: 78780 -

شنبه 31 خرداد 1393 - 16:41

در بخشی از این پیام آمده است که یقیناً دولت تدبیر و امید در پرتو نفس های گرم و حمایت های بی دریغ مردم نجیب این استان در تحقق مطالبات به حق آنان و برون رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.
رییس جمهور بیست و هشتم خرداد ماه در سفر دو روزه راهی استان لرستان شده بود.
متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
لرستان قامت بلند آزادگی است. مردم وطن دوست، استقلال طلب، هوشمند، اصیل و دیندار این استان همواره در برابر گردنکشان و بیگانگان دژی محکم و نفوذ ناپذیر و در دوران اخیر نیز یکی از کانون های درخشان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده اند. مردان غیور و زنان بلند همت این خطه پربرکت، با ترکیب ارزشهای عشایری و میراث گرانبهای ایلی خود و ایمان ناب و عشق به اهل بیت(ع)، فرهنگی اصیل که آیینه تمام نمای فرهنگ اسلامی و ایرانی است، فراهم آورده اند.
این استان، علی رغم برخورداری از نیروی انسانی مستعد، موقعیت ترانزیتی ، خاک مساعد، معادن ممتاز و مناظر طبیعی بی نظیر و آثار و اماکن تاریخی و مذهبی فراوان که آن را به صورت بهترین، مناسب ترین و آماده ترین قطب گردشگری درآورده، هنوز دچار محرومیت هایی است که شایسته ارزنده ترین توجهات است.
یقینا دولت "تدبیر و امید" در پرتو نفس های گرم و حمایت های بی دریغ مردم نجیب این استان، در تحقق مطالبات به حق آنان و برون رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.
برخورد فرض می دانیم به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور این استان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه ، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران عشایر فداکار، فرهنگیان ، دانشگاهیان ، دانشجویان، دانش آموزان، کشاورزان، صنعتگران، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، جوانان پرشور و با نشاط، نیروی نظامی و انتظامی و سایر گروه های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.
امید است در سایه عنایات الهی و تدبیر و تلاش بیشتر مسئولان ، گام های بلندی در جهت توسعه پایدار و همه جانبه این خطه زرخیز برداشته شود و تصمیمات و اقدامات دولت گامی به سوی تحقق مطالبات بر حق آنان باشد.
دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 78780

- پيامها و نامه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده