رییس جمهوری بعد از گرفتن عکس یادگاری با شش تن از رقبای انتخاباتی‌اش در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در گفتگو با خبرنگاران، این دیدار را بسیار خوب، نمادی از وحدت و همدلی و سودمند برای منافع ملی توصیف کرد.|>"> رییس جمهوری بعد از گرفتن عکس یادگاری با شش تن از رقبای انتخاباتی‌اش در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در گفتگو با خبرنگاران، این دیدار را بسیار خوب، نمادی از وحدت و همدلی و سودمند برای منافع ملی توصیف کرد.|>" /> رییس جمهوری بعد از گرفتن عکس یادگاری با شش تن از رقبای انتخاباتی‌اش در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در گفتگو با خبرنگاران، این دیدار را بسیار خوب، نمادی از وحدت و همدلی و سودمند برای منافع ملی توصیف کرد.|>" />

دکتر روحانی بعد از نشست صمیمی با رقبای انتخاباتی در سال 92:

پیام این نشست همدلی و وحدت در جهت منافع ملی است

رییس جمهوری بعد از گرفتن عکس یادگاری با شش تن از رقبای انتخاباتی‌اش در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و در گفتگو با خبرنگاران، این دیدار را بسیار خوب، نمادی از وحدت و همدلی و سودمند برای منافع ملی توصیف کرد.

شناسه خبر: 78614 -

شنبه 24 خرداد 1393 - 18:28

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی گفت: در 24 خرداد سال گذشته شاهد برگزاری انتخاباتی بسیار مهم و شکوهمند بودیم و به تعبیر مقام معظم رهبری، مردم در این انتخابات حماسه سیاسی آفریدند و در واقع با حضور باشکوه خود در انتخابات به تمام بیگانگان که امید بسته بودند ملت ایران از نظام و انتخابات و صندوق‌های رای ناامید و دلسرد شوند، پاسخ قاطعی دادند.
رییس جمهوری افزود: مردم در این انتخابات نقش اول را ایفا کردند و مقام معظم رهبری با رهنمودهای خود نقش فوق‌العاده‌ای را در این ارتباط داشتند.
دکتر روحانی اضافه کرد: کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نیز نقش مهمی در تحقق حماسه سیاسی داشتند، چراکه سخنرانی کاندیداها و مناظره‌های آنان توانست شور و هیجان انتخاباتی در بین مردم ایجاد کند.
رییس جمهوری با بیان اینکه امروز روز جشن است و روز پیروزی ملت ایران و مسیری است که رهبری مشخص کرده است ،خاطر نشان کرد: در این پیروزی همه ملت ایران سهیم هستند و کاندیداهای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری نیز سهم بالایی دارند.
دکتر روحانی گفت: در اولین سالگرد انتخابات ریاست جمهوری با برگزاری این نشست، بار دیگر کنار همدیگر بودیم و توانستیم همدیگر را ببینیم و اگر روزی با یکدیگر رقابت می‌کردیم، امروز در کنار هم برای ملت و اهداف ملی هستیم. ما امروز همه هدف واحدی را دنبال می‌کنیم.
دکتر روحانی افزود: این نشست در واقع فرصتی بود که دوستان نقطه نظراتی را که در مورد مسائل کشور دارند، بیان کنند و مورد مشورت قرار گیرد. البته ما بسیاری از دوستان را در جاهای مختلف از جمله مجمع تشخیص مصلحت نظام، شورای عالی امنیت ملی و شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌بینیم و از نظرات آنها استفاده می‌کنیم.
رییس جمهور ادامه داد: این نشست حضوری بسیار خوب ونمادی از همدلی و وحدت برای پیگیری منافع ملی بود.
دکتر علی اکبر ولایتی از کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری به دلیل مأموریت خارجی در این دیدار حضور نداشت.

شناسه خبر: 78614

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار برگزیده