در فضایی صمیمی و همدلانه برگزار شد؛

دیدار رییس جمهوری با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم

حسن روحانی، رییس جمهوری ظهر شنبه 24 خرداد، میزبان رقبای انتخاباتی خود در حماسه سیاسی 24 خرداد سال 92 بود.

شناسه خبر: 78611 -

شنبه 24 خرداد 1393 - 16:09

رییس جمهوری ضمن خوشامد گویی به آقایان محمد باقر قالیباف، محمد رضا عارف، محسن رضایی، غلامعلی حداد عادل، سعید جلیلی و محمد غرضی بر همراهی و همدلی همه نیروهای انقلاب برای پیشبرد اهداف نظام، تامین منافع کشور و خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان این مرز و بوم تاکید کرد.
در این دیدار که در فضایی صمیمی و آکنده از همدلی برگزار شد، نامزدهای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشست هایی، خواستار همکاری و هماهنگی نیروهای سیاسی پس از پایان هر انتخابات شدند.
نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته، همچنین ضمن یادآوری رفاقت های پیشین به بیان خاطراتی از رقابت های انتخاباتی سال گذشته پرداختند.
در این نشست رییس جمهوری ضمن استماع نظرات و راهکارهای رقبای انتخاباتی خود در سال 92 پیرامون مسایل کشور، برنامه‌های دولت در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را مطرح و تاکید کرد: دولت از توان همه جناح‌ها و گروه‌های سیاسی دلسوز نظام برای تحقق آرمان های مردم و انقلاب، استفاده خواهد کرد.
در این دیدار که با عنوان «همیشه در کنار هم هستیم» برگزار شد، پس از اقامه نماز ظهر و عصر ضیافت نهار به میزبانی رییس‌جمهور برگزار شد.
دکتر علی اکبر ولایتی از کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری به دلیل مأموریت خارجی در این دیدار حضور نداشت.
خبر تکمیل می‌شود.

شناسه خبر: 78611

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده