امضای تفاهم‌نامه همکاری بین صندوق جمعیت ملل متحد و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و صندوق جمعیت ملل متحد تفاهم نامه همکاری مشترک را در راستای حمایت از حقوق زنان سرپرست خانوار و کم بضاعت امضا کردند.

شناسه خبر: 78510 -

چهارشنبه 21 خرداد 1393 - 16:05

دکتر شهیندخت مولاوردی و نماینده صندوق جمعیت متحد در ایران روز چهارشنبه در نشستی تفاهم‌نامه همکاری بین این صندوق و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده را به امضا رساندند.
در حاشیه امضای این تفاهنامه دکتر مولاوردی گفت: امیدواریم که با امضای این تفاهم نامه برای بهره گیری از تمام ظرفیت های حقوقی و بین المللی و بهبود وضعیت زنان در چارچوب برنامه های امور زنان و خانواده، بتوانیم در راستای اجرای موضوعات گنجانده شده در این تفاهم نامه که همان بحث توان افزایی زنان سرپرست خانوار و زنان کم بضاعت است، گام های اساسی برداریم.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری وزارت امور خارجه ، مرکز آمار ایران ، صندوق جمعیت ملل متحد و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری شاهد موفقیت هایی در این حوزه باشیم .
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده همچنین فرا رسیدن نیمه شعبان و ولادت امام عصر(عج) که می تواند نوید بخش آینده روشن باشد و فرا رسیدن سالروز انتخابات 24 خرداد 92 و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با رای اکثریت مردم را تبریک گفت.
در این جلسه همچنین نماینده صندوق جمعیت ملل متحد ضمن تشکر از معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهورگفت: از اینکه توانستیم از طریق امضای این تفاهم نامه به زنان ایرانی و خانواده های ایرانی و به طور خاص زنان سرپرست خانوار کمک کنیم خرسندیم.

شناسه خبر: 78510

- جلسات

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبط