رییس جمهوری پس از جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی بازدید کرد. |>"> رییس جمهوری پس از جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی بازدید کرد. |>" /> رییس جمهوری پس از جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی بازدید کرد. |>" />

در حاشیه جلسه هیات دولت انجام شد؛

بازدید رییس جمهوری از نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی

رییس جمهوری پس از جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی بازدید کرد.

شناسه خبر: 78486 -

چهارشنبه 21 خرداد 1393 - 13:02

در نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی، تصاویری از وضعیت دریاچه‌های هامون، ارومیه و مجموعه‌ای از تالاب‌های کشور به تصویر کشیده شده و معضلات محیط زیست طبیعی مثل انقراض شیر ایرانی و گونه‌های در خطر انقراض مثل گوزن ایرانی، یوزپلنگ آسیایی و پلنگ ایرانی در معرض دید قرار گرفته و تصاویری نیز از برخی مباحث توسعه‌ای نظیر راه و صنعت که برروی محیط زیست آثار منفی دارد به نمایش در آمده است.
در این نمایشگاه همچنین پیراهن تیم ملی فوتبال برای مسابقات جام جهانی منقش به یوزپلنگ ایرانی و تاکسیدرمی‌هایی از پلنگ و گوزن ایرانی و همین طور یوزپلنگ آسیایی، فلامینگو و گونه‌هایی از پرنده‌های تالابی به نمایش گذاشته شده است.
در این بازدید پیراهن محیط‌ بانی و کارت شناسایی همیار محیط زیست و همچنین ویواریوم پرنده «ماهی خورک سینه سفید» به رییس جمهوری اهدا شد.
نمایشگاه چالش‌های زیست محیطی، چالش‌های تالاب‌ها و محیط زیست طبیعی ایران به مناسبت هفته محیط زیست برای اعضای هیات دولت به نمایش گذاشته شد.
دکتر حسن روحانی را در این بازدید، معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست و جمعی از اعضای دولت همراهی کردند.

شناسه خبر: 78486

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده