به ریاست دکتر جهانگیری صورت گرفت؛

تشکیل جلسه طرح احیا و توسعه اراضی کشاورزی خوزستان و ایلام

جلسه طرح احیا و توسعه اراضی کشاورزی پایاب سدهای استان‌های خوزستان و ایلام عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

شناسه خبر: 78360 -

دوشنبه 19 خرداد 1393 - 18:29

دکتر اسحاق جهانگیری اجرای این طرح را خدمتی به مردم این دو استان دانست و بر لزوم پیگیری جدی دستگاه‌های مربوطه برای اجرای آن تاکید کرد.
در این جلسه در خصوص اعتبارات مالی و منابع آبی مورد نیاز بحث و تبادل نظر شد و ضمن ارائه گزارشی از مطالعات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برنامه زمانبندی اجرای طرح‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست که وزرای جهاد کشاورزی و نیرو و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور نیز حضور داشتند، موضوع اراضی دشت سیستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر جهانگیری با اشاره به سفر دکتر روحانی به استان سیستان و بلوچستان، سفر رییس جمهور را سفری پر خیر و برکت برای این استان خواند و افزود: با اجرای وعده رییس جمهور در خصوص اراضی دشت سیستان، تاثیری ماندگار برای این منطقه بر جای خواهد ماند.
وزرای نیرو و جهاد کشاورزی نیز گزارشی از وضعیت دشت سیستان ارائه کردند و مقرر شد جلساتی برای تعیین برنامه زمان بندی اجرای طرح برگزار شود و پس از تامین اعتبار لازم، این طرح وارد فاز اجرایی گردد.

شناسه خبر: 78360

- جلسات

- معاون اول