دکتر جهانگیری تاکید کرد؛

ضرورت بازنگری در آیین نامه اجرایی قانون ایمنی زیستی

معاون اول رییس جمهور بر لزوم بازنگری در آیین‌نامه اجرایی قانون ایمنی زیستی تاکید کرد و از دستگاه‌ها و بخش‌های مرتبط خواست ظرف مدت دو ماه این آیین‌نامه را مورد بررسی قرار داده و نتایج را برای جمع‌بندی و تصمیم‌گیری نهایی به شورا ارائه دهند.

شناسه خبر: 78218 -

سه شنبه 13 خرداد 1393 - 18:36

دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز (سه‌شنبه) در جلسه شورای ملی ایمنی زیستی با بیان اینکه نباید نسبت به علم بیوتکنولوژی بی تفاوت باشیم و در کار متخصصین و فعالان این بخش محدودیت ایجاد کنیم، اظهار داشت: البته باید خطرات و تهدیدات احتمالی آن را نیز مدنظر قرار دهیم و به دغدغه های سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر بخش های ذی ربط نیز توجه ویژه داشته باشیم.
در این جلسه که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان انجمن‌های علمی نیز حضور داشتند، گزارشی از عملکرد دبیرخانه شورای ملی ایمنی زیستی در یک سال گذشته ارائه شد.
در این نشست همچنین مسئولین و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط، در خصوص آیین نامه اجرایی قانون ایمنی زیستی که در اواخر دولت گذشته تهیه شده بود، به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد این آیین‌نامه پس از بررسی‌های تخصصی و بازنگری، در جلسات آتی شورا مطرح شود.

شناسه خبر: 78218

- جلسات

- معاون اول