با حضور بانک؛

مراسم تجلیل از جانبازان نهاد ریاست جمهوری برگزار شد

مراسم تجلیل از جانبازان نهاد ریاست جمهوری به مناسبت میلاد با سعادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز، روز دوشنبه با حضور مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در سالن ساختمان کوثر برگزار شد.

شناسه خبر: 78191 -

دوشنبه 12 خرداد 1393 - 18:44

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با تبریک ایام شعبانیه و ولادت حضرت اباالفضل العباس(ع) گفت: ائمه معصومین(ع) و بزرگان نقش اساسی برای ارائه دین، اسلام و پیروی از راه خداوند متعال به مردم و جهانیان داشتند.
بانک خاطر نشان کرد: اگر بزرگداشتی برگزار می‌شود، برای آن است که روش، هدف و برنامه‌هایی که به آن منظور انجام شده، ماندگار، مقدس و تداوم یابد.
معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه جانبازان در حقیقت شهدای زنده‌ای هستند که ناظر آگاه حفاظت از راه شهیدانند، گفت: با خواندن تک‌تک وصایای شهدا در می‌یابیم، همه شهدا برای یک منظور و هدف به فیض شهادت نائل شدند و نقطه مشترک همه وصیت‌نامه‌ها، عرق خالصانه‌ای نسبت به اسلام، شیعه، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت است.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام سعید آگاه مشاور و مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری به تشریح برنامه‌ها و اقدامات انجام شده از جمله مشکلات پیش‌روی جانبازان، ساعت کاری و حقوق و مزایای آنان پرداخت و گفت: این برای اولین بار است که جانبازان و ایثارگران نهاد ریاست جمهوری در یک مراسم دور یکدیگر جمع می‌شوند و امیدوارم در آینده این مراسم و جلسات ادامه پیدا کند.
مشاور و مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: جانبازان و ایثارگران هر کاری که در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن انجام دادند هیچ توقعی از نظام و ملت ندارند و این معامله‌ای است که آنان با خدای خودشان داشتند.
در این مراسم همچنین حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی، جلیلیان سرپرست هسته گزینش و معظم زاده معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری سخنرانی کردند.
در پایان جلسه معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری از سه تن از جانبازان نهاد ریاست جمهوری با اهدای لوحی تقدیر و تشکر کرد.

شناسه خبر: 78191

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده