آمادگی معاونت حقوقی ریاست جمهوری برای آموزش حقوقی مدیران فعال در حوزه صنعت و تجارت

معاون حقوقی رییس جمهور، آمادگی این معاونت را برای همکاری با بخش صنایع و تجارت در خصوص ارائه مشاوره‌های حقوقی و آموزش حقوقی مدیران فعال در حوزه صنعت و تجارت اعلام کرد.

شناسه خبر: 77770 -

پنجشنبه 1 خرداد 1393 - 08:20

الهام امین‌زاده عصر چهارشنبه در اولین کنفرانس ملی نقش مدیریت در توسعه صنعت و تجارت کشور که در سالن‌ همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، گفت: مدیریت به عنوان یک فرآیند مدنظر است. مدیریت فرآیند بکارگیری و استفاده بهتر برای نیل به اهداف از پیش تعیین شده و بهره‌وری از فرآیند مادی و انسانی است.
معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به اهداف سازمانی و مدیریت صحیح تصریح کرد: برای نیل به اهداف سازمانی نیاز به کار موثر و استفاده حداقلی از منابع موجود و در اختیار است و در واقع علم و هنر بکارگیری افراد شایسته و تلفیق مساعی فکری و جسمی افراد و هماهنگی این مساعی برای نیل به آن اهداف باید در مدیریت مدنظر قرار گیرد.
معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال فرهنگ و اقتصاد گفت: مدیریت در فرهنگ و اقتصاد حرف اول را می زند.
امین زاده با اشاره به لزوم سلامت در مدیریت و تصمیم گیری افزود: مدیری که از سلامت لازم برخوردار نباشد نمی‌تواند اهداف سازمانی را پیاده کند.
وی با بیان اینکه باید فرهنگ کار را در جامعه با مدیریت صحیح تقویت کنیم، اظهار داشت: باید هویت و منافع خود را شناخته تا بر اساس انگیزه های ایجاد شده بتوانیم با یک فرهنگ کاری بالا فعالیت خود را تقویت کنیم چرا که با غفلت و اهمال کاری نمی‌توان مدیریت صحیح در عرصه صنعت و تجارت داشت.
معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به وجدان کاری به عنوان یکی از مولفه های مطرح در عرصه مدیریت خاطر نشان کرد: وجدان کاری باعث می شود از اهمال کاری خودداری کرده و با مدیریت شایسته به اهداف سازمانی دست یابیم.

شناسه خبر: 77770

- جلسات

- معاونت حقوقی

- نهاد ریاست‌جمهوری