با صدور پیامی از سوی دفتر رییس جمهوری صورت گرفت:

قدردانی از همه اقشار استان ایلام در چهارمین سفر کاروان تدبیر و امید

دفتر رییس جمهوری در پیامی از استقبال، حضور پرشور و میهمان‌نوازی گرم همه مردم شریف استان ایلام در جریان چهارمین سفر کاروان تدبیر و امید به این استان قدردانی و تجلیل کرد.

شناسه خبر: 77331 -

پنجشنبه 18 ارديبهشت 1393 - 17:22

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شکوه، همدلی و همراهی شما مردم با ایمان، مقاوم و با نشاط در استقبال از سفر"کاروان تدبیر و امید" به استان ایلام و دیدار و‏‏ گفت وگو با مردم شریف آن استان که تجلی اخلاص و ایثار بود؛ تعهد دولت را در خدمتگزاری، مضاعف نمود و نوید آینده‌ای درخشان را برای همدلی و تلاش بیشتر رقم زد.
برخود وظیفه می دانیم از طرف ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه؛ ضمن ستایش و تشکر صمیمانه از استقبال و میهمان‌نوازی گرم همه مردم شریف استان ایلام، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ایلام، نمایندگان شریف مردم استان در مجلس شورای اسلامی، علما و روحانیت معزز، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران سرافراز، استاندار و مسئولان محلی، اصحاب رسانه، صداوسیما و سایرگروه‌های مردمی عزیز، توفیقات و سربلندی همگان را از خداوند متعال مسألت نماییم.
بی‌شک با عنایات خداوند متعال و در پرتو استمرار وحدت، آگاهی، وفاداری و هوشیاری آحاد مردم آن دیارِ پر خاطره؛ و در سایه شکوفایی استعدادهای کم‌نظیر مردمی به ویژه جوانان مومن، با ذکاوت و پر طراوت استان ایلام، افقِ توسعه پایدار و روز افزون زمینه‌ساز تحقق همه برنامه‌ها و تصمیمات خواهد بود. ان‌شاء‌الله
دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 77331

- سفرهای استانی

- پيامها و نامه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده