دیدار صمیمی خانواده‌ها و فرزندان شاهد ریاست جمهوری با معاون کل نهاد

جمعی از خانواده‌ها و فرزندان شاهد نهاد ریاست جمهوری صبح امروز (چهارشنبه)‌ با مرتضی بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری دیدار کردند.

شناسه خبر: 75916 -

چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 19:28

مرتضی بانک در این دیدار با بیان اینکه روح شهدا ناظر تمامی اعمال و کردار ما است،گفت: هیچ حرکت و اقدامی در این کشور بدون الهام گرفتن از راه، رفتار و آرمان شهیدان انجام نشده و همواره شهیدان هدایتگر مردم و مسئولین هستند.
معاون کل نهاد ریاست جمهوری تصریح کرد: شهیدان، ‌جانبازان و ایثارگران که کمترین وابستگی به دنیا در وجودشان بود. برای احیاء اسلام و دفاع از آب و خاک کشور خود را در معرض خطر قرار داده و همه هستی خود را فدای این راه کردند.
وی با بیان اینکه دشمنان برای جلوگیری از انتشار پیام انقلاب اسلامی با همه امکانات به حمایت از صدام علیه ملت ایران پرداختند، گفت: آنچه که ما در دفاع مقدس به دست آوردیم ماحصل حرکت شهدا، جانبازان و ایثارگران بود.
معاون کل نهاد ریاست جمهوری خلوص عمل را از ویژگی‌های رفتاری ایثارگران و شهدا برشمرد و افزود: امروز وظیفه مسئولان این است که هیچگاه خلوص را در اقدامات خود فراموش نکرده و هرگز در مسیر منافع شخصی حرکت نکند.
وی همچنین با بیان اینکه خانواده شهیدان افتخار و چشم و چراغ ملت ایران هستند، گفت: ما باید در تمامی مراحل کاری این خانواده‌ها را در اولویت برنامه‌های خود مد نظر قرار دهیم و امروز نیز از خانواده شهدا و ایثارگران نهاد ریاست جمهوری می‌خواهیم تا در ارائه خدمات و انجام امور به ما یاری رسانده و با دعای خیر خود از ما حمایت کنند.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری نیز در سخنانی با تأکید براینکه شهدا، جانبازان و ایثارگران نقش بزرگی در تعلیم،‌ تربیت، سازندگی و هدایت مردم دارند بر ضرورت شناخت بیش از پیش نقش این انسان‌های خوشنام و آرمان‌های آنان تأکید کرد.
همچنین در این مراسم که علاوه بر معاون کل و رییس شورای فرهنگی، معاون پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری نیز حضور داشت برخی از خانواده‌ها و فرزندان شهدای نهاد ریاست جمهوری نظرات، پیشنهادات و دغدغه‌ها و مشکلات خود را مطرح کردند.
گفتنی است این مراسم به همت حجت الاسلام آگاه مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری به مناسبت گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

شناسه خبر: 75916

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده