در پیامی از سوی دفتر رییس جمهوری صورت گرفت:

قدردانی از همه اقشار استان هرمزگان در دومین سفر کاروان تدبیر و امید

دفتر رییس جمهوری در پیامی از استقبال، حضور و میهمان‌نوازی مردم خونگرم و شهیدپرور استان هرمزگان در جریان دومین سفر کاروان تدبیر و امید به این استان تقدیر و تجلیل کرد.

شناسه خبر: 75669 -

دوشنبه 12 اسفند 1392 - 14:44

متن کامل نامه دفتر رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سفرکاروان تدبیر و امید به استان هرمزگان و دیدار و‏‏گفت وگو با شما مردم غیور و شهیدپرور آن استان که تجلی ایمان و امید بود، تکلیف و مسئولیت خدمت‏گزاران را در دولت دو چندان ساخت و افق‌های روشنی را برای کار و تلاش بیشتر فراهم نمود.
لذا، برخود فرض می‌دانیم ازطرف ریاست محترم جمهوری و هیأت همراه، ضمن ستایش و تشکر صمیمانه و عمیق از استقبال و میهمان‌نوازی گرم همه مردم شریف استان هرمزگان، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه هرمزگان، نمایندگان شریف مردم استان در مجلس شورای اسلامی، علمای اعلام و روحانیت معزز، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان سرافراز، نیروهای فداکار امنیتی، انتظامی و نظامی خصوصاً نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاهیان و بسیجیان عزیز، استاندار و مسئولان محلی، اصحاب رسانه، رسانه ملی و سایرگروه‌های مردمی، توفیقات و سربلندی همگان را از خدواند متعال مسألت نماییم.
به فضل الهی و با همکاری یکایک مردم مهربان آن دیار، پیشرفت و توسعه روزافزون در پرتو اهداف عالیه دولت «تدبیر و امید» محقق خواهد شد.

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران

شناسه خبر: 75669

- پيامها و نامه ها

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده