آیت الله راستی کاشانی در عیادتِ رییس دفتر رییس جمهور از ایشان:

رویکرد دکتر روحانی ادامه حقیقی مسیر انقلاب اسلامی و خط امام راحل (ره) است

رییس دفتر رییس جمهور روز جمعه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از حضرت آیت الله راستی کاشانی عیادت کرد.

شناسه خبر: 73478 -

جمعه 29 آذر 1392 - 18:29

دکتر محمدنهاوندیان با ابلاغ سلام گرم رییس جمهور کشورمان به آیت الله راستی کاشانی، از طرف خود و دکتر روحانی برای این شخصیت برجسته حوزه‌های علمیه و یار دیرین امام راحل (ره) آرزوی سلامتی و بهبود کامل کرد.
در این عیادت، آیت الله راستی کاشانی، با تشکر از ابراز لطف رییس جمهور گفت: خدا را شاکرم که اوضاع کشور و نظام به سوی تدبیر و مدیریت همراه با تفکر، خرد و منطق پیش می‌رود.
این استاد برجسته حوزه‌های علمیه با اظهار تأسف از فرصت‌های از دست رفته در هشت سال گذشته، سوء استفاده از نام دین و مذهب و به خصوص نام حضرت بقیة الله الاعظم، امام زمان (عج) و بداخلاقی‌ها و سوءرفتارهایی که واقع شد، از رویکرد مدیریت جدید کشور و همکاران پرتلاش دکتر روحانی در هیأت وزیران ابراز خرسندی کرد و افزود: حقیر همواره برای آقای رییس جمهور دعا می‌کنم و معتقدم که توفیق ایشان مایه عزت و سربلندی مذهب حق و آسودگی و امنیت ایران عزیز خواهد بود.
وی اظهار داشت: قطعاً تلاش‌های خالصانه دولت که امید را در دل مردم زنده می‌کند، در پیشگاه الهی و نزد حضرت ولی عصر (عج) پوشیده نخواهد بود و مایه شادی روح امام راحل عزیز و آرامش خاطر مردم ایران خواهد بود.
آیت الله راستی کاشانی برنامه‌های دکتر روحانی را تداوم حقیقی مسیر انقلاب اسلامی و خط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توصیف و تصریح کرد: معتقدم که حرکت و تلاش ایشان با همکاری و مساعدت مسئولین و ملت مسلمان و با هدایت‌های مقام معظم رهبری، برای کشورهای اسلامی و منطقه تبدیل به الگو و سرمشق خواهد شد.
این یار دیرینه امام راحل (ره) با تأکید بر اینکه از تلاش‌ها و مجاهدت‌های تمام اعضای دولت و همکاران دکتر روحانی، به ویژه وزیر امور خارجه، جناب آقای دکتر ظریف تشکر می‌کنم، خاطرنشان کرد: آقای دکتر ظریف دیپلماتی شجاع، برجسته، عزیز و البته مظلوم است و همواره علاوه بر دکتر روحانی، برای دکتر ظریف نیز از خدای منان استقامت و صبر طلب کرده و حفظ ایشان را خواستارم.
آیت الله راستی کاشانی در ادامه توصیه کرد که آقای دکتر روحانی نسبت به برنامه‌هایی که اعلام کرده و نیات خیرخواهانه و صحیحی که دارد، استقامت و پایداری داشته باشد و نادانی نادانان و افراد کج فهم و کج سلیقه و بدخواهان نباید در عزم و تصمیم راسخ ایشان خللی وارد نماید.
وی اضافه کرد: آقای رییس جمهور آنچه را که تشخیص می‌دهند و لازم است، بر اساس قانون، بدون مسامحه پیگیری نموده و کوتاهی نفرمایند و البته می‌دانم که ایشان همین گونه هستند.
آیت الله راستی کاشانی بر توجه رییس جمهور به حوزه‌های علمیه و استفاده از نظرات خیرخواهانه مراجع، اصحاب برجسته انقلاب اسلامی و یاران امام راحل (ره) که متأسفانه در سال‌های اخیر مورد بی‌‌مهری قرار گرفتند، تأکید کرد.
این استاد برجسته حوزه‌های علمیه همچنین بر لزوم توجه رییس جمهور به انتقادات دلسوزان و خیرخواهان تصریح کرد.
آیت الله راستی کاشانی در ادامه با یادآوری سابقه طولانی آشنایی با دکتر نهاوندیان اظهار داشت: جنابعالی از خیرخواهان و دلسوزان نظام هستید؛ به شما علاقه داشته و دارم و خوشحالم که در کنار دکتر روحانی در خدمت نظام و مذهب حقه هستید.
این استاد برجسته حوزه‌های علمیه در پایان این دیدار بار دیگر از اینکه امروز به یمن حضور دکتر روحانی در مصدر ریاست دولت، بسیاری از نکات منفی دیگر نیست، خدای بزرگ را سپاس گفت.

شناسه خبر: 73478

- دیدارهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده