اقدامات ویژه رییس‌جمهور درخصوص حادثه تروریستی عراق

تماس تلفنی با نخست‌وزیر عراق برای تأمین امنیت اتباع ایرانی در این کشور و شناسایی و دستگیری عاملین حمله تروریستی به کارگران و تکنسین‌های ایرانی در استان دیاله، دستور به بنیاد شهید برای رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شهدای این حمله تروریستی، دستور به دستگاه‌های مسئول برای تسریع در درمان مجروحان این حادثه، مجموعه اقدامات ‌ویژه‌ای بود که ظهر امروز از سوی رییس‌جمهور کشورمان درخصوص حادثه تروریستی عراق انجام گرفت.

شناسه خبر: 73405 -

يکشنبه 24 آذر 1392 - 18:52

رییس‌جمهور ظهر امروز (یکشنبه) در گفت و گویی تلفنی با نوری المالکی نخست‌وزیر عراق و تأکید بر لزوم تأمین امنیت و حفاظت ویژه از ایرانیان مقیم و مشغول به کار در شهرهای عراق و زائران عتبات عالیات از وی خواست نسبت به تعقیب، دستگیری و مجازات عاملین حمله تروریستی به تکنسین‌ها و کارگران ایرانی احداث خط لوله گازی در استان دیاله اقدامات لازم را انجام د هد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی همچنین با ابراز تسلیت به خانواده‌های شهدای این حادثه و آرزوی سلامتی برای مجروحان آن، با صدور دستوری از بنیاد شهید خواست نسبت به خانواده شهدای این حمله تروریستی اقدامات ویژه و رسیدگی‌های لازم صورت پذیرد.
دکتر روحانی همچنین به دستگاه‌های مسئول و ذیربط دستور داد نسبت به تسریع در درمان مجروحان این حادثه اقدامات لازم انجام گیرد.

شناسه خبر: 73405

- احکام و دستور العملها

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده