رییس‌جمهور با بیان اینکه راه شهدا، جانبازان و ایثارگران راه عزت، سربلندی، حفظ استقلال کشور و ادامه راه انقلاب اسلامی بوده است، گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهیدان و پاسدار خون آنان باشیم.|>"> رییس‌جمهور با بیان اینکه راه شهدا، جانبازان و ایثارگران راه عزت، سربلندی، حفظ استقلال کشور و ادامه راه انقلاب اسلامی بوده است، گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهیدان و پاسدار خون آنان باشیم.|>" /> رییس‌جمهور با بیان اینکه راه شهدا، جانبازان و ایثارگران راه عزت، سربلندی، حفظ استقلال کشور و ادامه راه انقلاب اسلامی بوده است، گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهیدان و پاسدار خون آنان باشیم.|>" />

رییس‌جمهور در دیدار با خانواده شهدا و جانباز 70 درصد دفاع مقدس:

دعای خانواده شهدا و جانبازان، گره ها و مشکلات کشور را باز می کند

رییس‌جمهور با بیان اینکه راه شهدا، جانبازان و ایثارگران راه عزت، سربلندی، حفظ استقلال کشور و ادامه راه انقلاب اسلامی بوده است، گفت: ما باید ادامه دهنده راه شهیدان و پاسدار خون آنان باشیم.

شناسه خبر: 73187 -

چهارشنبه 13 آذر 1392 - 21:28

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی چهارشنبه شب در دیدار با خانواده شهیدان احمد و مهدی هدایتی دولابی با تجلیل از صبر و ایستادگی خانواده شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: یاد و نام شهیدان موجب ارتقاء درجه آنان نزد خداوند می‌شود؛ چرا که مقام و درجات شهدا در پیشگاه خدا پایان‌ناپذیر و لایتناهی است.
دکتر روحانی خاطرنشان کرد: دعای مردم و به ویژه خانواده شهدا و جانبازان می‌تواند، گره‌ها را باز و مشکلات کشور را حل کند و امیدواریم دعای خیر ملت ایران و خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، شامل حال ما بوده و ملت ایران روز به روز عزیزتر باشند.
رییس‌جمهور با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران با نثار عزیزانشان، کار بزرگی در دفاع مقدس به انجام رسانده‌اند، گفت: ان‌شاءالله بتوانیم خادم خوبی برای ملت ایران باشیم.
در این دیدار که در فضایی صمیمی صورت گرفت، مادر شهیدان هدایتی دولابی خاطراتی از فرزندان شهید خود و خصایص اخلاقی آنان بیان کرد.
شهید احمد هدایتی دولابی در فروردین ماه سال 64 و در عملیات والفجر1 در منطقه فکّه و شهید مهدی هدایتی دولابی در بهمن ماه همان سال در عملیات والفجر8 در منطقه اروندکنار به فیض رفیع شهادت نائل آمدند.
همچنین رییس جمهور با حضور در منزل علی‌حسین محمدزاده، جانباز 70 درصد دفاع مقدس با وی دیدار و جویای احوال او شد.
دکتر روحانی در این دیدار نیز با تجلیل از رشادت‌ها و فداکاری جانبازان در دوران دفاع مقدس گفت: ما در برابر روحیه بلند جانبازان و ایثارگران، احساس کوچکی می‌کنیم و ان‌شاءالله با دعای این عزیزان بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم.
رییس جمهور با اشاره به عملیات آزادسازی خرمشهر که این جانباز دفاع مقدس نیز در آ‌ن عملیات به درجه جانبازی نائل آمده است، افزود: تمامی عملیات‌های دفاع مقدس در جای خود برای ما اهمیت دارند، اما عملیات بیت‌‌المقدس به واسطه آنکه دل همه ملت ایران را شاد و عزت و عظمت صدمه دیده ملت ایران را به آنان بازگرداند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
دکتر روحانی در پایان از خداوند متعال علو درجات برای شهدای گرانقدر کشور و صبر و اجر بی‌پایان برای جانبازان، ایثارگران و خانواده معزز آنان مسألت کرد.
علی‌حسین محمدزاده جانباز 70 درصد دفاع مقدس در سال 61 در عملیات بیت‌‌المقدس و آزادسازی خرمشهر در سن 19 سالگی از ناحیه نخاع گردنی به درجه جانبازی نائل آمد.

شناسه خبر: 73187

- دیدارهای داخلی

- دولت یادهم و دوازدهم

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده